Studio Fryzur Lauren Rzeszów - laurenrzeszow.pl

Studio Fryzur Lauren Rzeszów


Studio Fryzur Lauren Rzeszów - Wykonujemy pełen zakres usług fryzjerskich: strzyżenie, koloryzacja, pielęgnacja, stylizacja, upięcia oraz odsprzedaż produktów.
Nasze studio istnieje od 2002 roku. Dzięki doświadczeniu i pasji zyskaliśmy wielu stałych Klientów. Oferujemy Państwu zabiegi na najwyższym poziomie marki GOLDWELL.
Wykonujemy usługi w zakresie: koloryzacja, strzyżenie, stylizacja, pielęgnacja, upięcia oraz odsprzedaż produktów. Specjalizacją naszego Studia jest trwałe prostowanie włosów metodą STRAIGHT ’N SHINE.
Zapewniamy Państwu miłą obsługę oraz fachowe, indywidualne doradztwo przy doborze fryzur.
Serdecznie zapraszamy!Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Poradnia Centrum Odchudzania i Odżywiania - Odchudzania przez Odżywianie

  Studio Fryzur Lauren Rzeszów Ile już razy próbowałaś schudnąć?

  Klasyczne diety nie dosyć, że wymagają dużego samozaparcia i poświęcenia, to dodatkowo nie gwarantują długoterminowego sukcesu.

  Każdy jest inny - dlatego w naszych Poradniach układamy indywidual...


  01 09 2010
 • Cellulit

  Studio Fryzur Lauren Rzeszów Prawie 80 % współczesnych dam niezależnie od swojego wieku dotyka problem, który wiąże się z mylnie rozmieszczoną tkaną tłuszczową, która wyglądem zbliżona jest do skórki pomarańczy. Cellulit zaczyna pojawiać się z reguły u kobiet w okresie dojrzewan...


  12 10 2011
 • Nanogen opinie

  Studio Fryzur Lauren Rzeszów Jeśli chodzi o preparaty na porost włosów, stworzone przez naszą markę rozwiązanie to absolutny hit na rynku. Szczerze powiedziawszy, Nanogen dzięki swojej efektywności będzie w stanie ekspresowo rozwiązać problem w postaci rzadkich włosów. Posypka n...


  24 05 2018