Odchudzanie z dietetykiem Naturhouse - naturhouse.info

Odchudzanie z dietetykiem Naturhouse


Każdy z nas jest inny, ma odmienny styl życia, różne natężenie ruchu w ciągu dnia, lubi jeść inne dania. Dlatego też niemożliwe jest ułożenie jednej, ogólnej diety, odpowiedniej dla każdego człowieka. Wykształceni dietetycy z Naturhouse w Katowicach kładą silny nacisk na jednostkowe podejście do każdego pacjenta. Rodzaj diety w każdym przypadku układany jest zgodnie z trybem życia, uwzględnieniem chorób oraz gustów kulinarnych, gdyż w Naturhouse udowadnia się klientom, że odchudzanie nie musi mieć nic wspólnego z uczuciem głodu, czy jedzeniem na siłę pokarmów, których nie lubimy.


Czym różni się od innych dieta przeprowadzana przy wsparciu dietetyka z Katowic, pracującego w Naturhouse? Po pierwsze, najistotniejszym celem wykwalifikowanych dietetyków jest nauczyć swoich podopiecznych zdrowych zasad odżywiania się. Ponadto cały proces kuracji opiera się na trzech głównych, obowiązkowych elementach, którymi są regularne spotkania z dietetykiem, postępowanie według dobranej diety oraz suplementacja. Suplementy stosowane w czasie kuracji z Naturhouse są wyjątkowe, przygotowane specjalnie na potrzeby firmy oraz niedostępne w aptekach. Dzięki ich stosowaniu łatwiej otrzymać oczekiwane wyniki oraz zapobiegać wystąpieniu efektu yo-yo.


Czekamy na Państwa w naszej poradni pod adresem: ulica Teatralna 9, 40-003 Katowice. Pytania można zadawać telefonicznie pod numerem 32 353 01 89 lub mailowo – wystarczy skorzystać z formularza dostępnego pod adresem http://naturhouse.info. Na stronie znajdują się szczegółowe informacje dotyczące oferowanych przez nas kuracji odchudzających, można również zobaczyć efekty niektórych z zakończonych sukcesem kuracji.Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Sok noni

  Odchudzanie z dietetykiem Naturhouse Sok noni i pozostałe preparaty z tego zakresu to suplementy diety z medycyny naturalnej wpływające pozytywnie na cały organizm. Przystąpienie do klubu noni gwarantuje duże, nieograniczone terminowo rabaty na zakup produktów firmy Calivita i inne atra...


  24 03 2011
 • herbata, kawa, sklep

  Odchudzanie z dietetykiem Naturhouse W ofercie herbata, herbata zielona, Yerba Mate, herbata biała i wiele innych herbat. Ponadto w sprzedaży kawa, porcelana oraz akcesoria. Na stronie znajduje się poradnik, a w nim informacje jak przygotować wyśmienitą herbatę oraz kawę. Zamówiona herb...


  08 10 2009
 • Owoce i warzywa - dieta

  Odchudzanie z dietetykiem Naturhouse Każda kobieta pragnie pięknie wyglądać.Dlatego też stosują różnego typu diety.
  Istnieje obecnie tak dużo diet, że praktycznie każdy wśród nich znajdzie coś idealnego dla siebie.
  Najczęściej są to diety odchudzające.Najpopularniejszą ze wszy...


  29 01 2010