Integracja Sensoryczna Ursynów Warszawa - www.centrum-promyk.pl

Integracja Sensoryczna Ursynów Warszawa


Bacznie obserwując swoją latorośl i sposób,w jaki się zachowuje, możemy rozpoznać zawczasu ewentualne problemy, z jakimi się zmaga.
Jest to sprawa zasadnicza - im prędzej zareagujemy, tym większe szanse damy dziecku na prawidłowy rozwój.
Centrum Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej "Promyk" powstało z myślą o wsparciu dzieci i ich bliskich.
Przedmiot naszej specjalizacji to integracja sensoryczna - jej zaburzenia wywołują u dziecka dużą ilość zachowań dysfunkcyjnych, na przykład: problemy z koncentracją, trudności w nauce, ogólne kłopoty z koordynacją, opóźnienie w mowie, nadwrażliwość/niewrażliwość na impulsy zewnętrzne.
Jesteśmy przekonani, że dzięki bezzwłocznej diagnozie oraz odpowiednio dobranej terapii możemy poprawić stan zdrowia małego pacjenta. Podczas zajęć, prowadzonych przez wykwalifikowanych psychologów i terapeutów, posługujemy się niezawodnymi metodami i nowoczesnym sprzętem.
Uważamy, że końcowy sukces jest rezultatem wspólnej pracy – w jego osiągnięciu ma swój udział zarówno dziecko, jak i bliscy, psycholog,a także logopeda.
Stawiamy zatem na współdziałanie..
Na naszej stronie internetowej zapoznają się Państwo także z propozycjami, wspomagającymi terapię integracji sensorycznej - prowadzimy m.in. warsztaty dla rodziców, terapię logopedyczną, zajęcia grupowe dla dzieci, terapię widzenia i terapię ręki.Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Internetowa Poradnia Psychologiczna BEBIA :: psycholog online

  Integracja Sensoryczna Ursynów Warszawa Internetowa Poradnia Psychologiczna (psycholog online) zapewnia profesjonalną pomoc psychologiczną bezpośrednio w Twoim domu. Szukasz pomocy psychologicznej? To miejsce powstało z myślą o Tobie. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanych możliwości technolo...


  04 05 2009
 • Gabinet urologiczny i USG.

  Integracja Sensoryczna Ursynów Warszawa Na naszej stronie znajdziesz ofertę gabinetu lekarskiego w którym lekarze specjaliści zajmują się diagnostyką i leczeniem chorób takich jak ropień odbytu, wyciek z odbytu, ból odbytu. Badanie jakie wykonuje lekarz obejmuje badanie podmiotowe - badani...


  27 11 2011
 • My dietetycy

  Integracja Sensoryczna Ursynów Warszawa Firma MY DIETETYCY specjalizuje się w udzielaniu porad dietetycznych. Oferujemy także szeroko pojętą edukację żywieniową. Działamy w branży od wielu lat. Posiadamy sprzęty umożliwiające precyzyjną analizę ciała. Dzięki temu możemy dopasować dietę do ...


  25 11 2016