Integracja Sensoryczna Ursynów Warszawa - www.centrum-promyk.pl

Integracja Sensoryczna Ursynów Warszawa


Bacznie obserwując swoją latorośl i sposób,w jaki się zachowuje, możemy rozpoznać zawczasu ewentualne problemy, z jakimi się zmaga.
Jest to sprawa zasadnicza - im prędzej zareagujemy, tym większe szanse damy dziecku na prawidłowy rozwój.
Centrum Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej "Promyk" powstało z myślą o wsparciu dzieci i ich bliskich.
Przedmiot naszej specjalizacji to integracja sensoryczna - jej zaburzenia wywołują u dziecka dużą ilość zachowań dysfunkcyjnych, na przykład: problemy z koncentracją, trudności w nauce, ogólne kłopoty z koordynacją, opóźnienie w mowie, nadwrażliwość/niewrażliwość na impulsy zewnętrzne.
Jesteśmy przekonani, że dzięki bezzwłocznej diagnozie oraz odpowiednio dobranej terapii możemy poprawić stan zdrowia małego pacjenta. Podczas zajęć, prowadzonych przez wykwalifikowanych psychologów i terapeutów, posługujemy się niezawodnymi metodami i nowoczesnym sprzętem.
Uważamy, że końcowy sukces jest rezultatem wspólnej pracy – w jego osiągnięciu ma swój udział zarówno dziecko, jak i bliscy, psycholog,a także logopeda.
Stawiamy zatem na współdziałanie..
Na naszej stronie internetowej zapoznają się Państwo także z propozycjami, wspomagającymi terapię integracji sensorycznej - prowadzimy m.in. warsztaty dla rodziców, terapię logopedyczną, zajęcia grupowe dla dzieci, terapię widzenia i terapię ręki.Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psycholog, psychoterapia Warszawa ul. Grażyny 13/15. Tel. 518 482 856

  Integracja Sensoryczna Ursynów Warszawa Psycholog, psychoterapia Warszawa ul. Grażyny 13/15. Tel. 518 482 856
  www.psycholog-psychoterapia.com
  Nasz gabinet psychologiczny jest miejscem, w którym każdy otrzyma pomoc psychologiczną i psychoterapeutyczną odpowiednią do indywidualnej ...


  24 03 2011
 • Centrum Laseroterapii Anvita

  Integracja Sensoryczna Ursynów Warszawa Interesującą propozycję dla wszystkich osób, które szukają zabiegów laseroterapią a także związanych z medycyną estetyczną, przygotowała dla klientów firma Anvita. Nasze przedsiębiorstwo zlokalizowane zostało w Łodzi. Zapewniamy fachowe traktowanie k...


  11 01 2016
 • Terapia małżeńska w Krakowie - Maria Augustyn

  Integracja Sensoryczna Ursynów Warszawa W ofercie GABINETU PSYCHOTERAPII MARIA AUGUSTYN klienci odnajdą szeroki wybór usług psychoterapeutycznych. Naszą specjalnością są różnego typu terapie indywidualne oraz grupowe. Każde usługi są personalnie dopasowywane do określonych wymagań pacjentó...


  17 11 2016