ADHD i sposoby jego terapii - sprawdź moxo-adhd.pl - moxo-adhd.pl

ADHD i sposoby jego terapii - sprawdź moxo-adhd.pl


Twoje dziecko jest zbyt aktywne albo nie umie się skupić? Takie objawy muszą zwrócić Twoją czujność, jeśli powtarzają się ciągle. Zalecanym rozwiązaniem jest poddanie dziecka testowi Moxo, by sprawdzić, czy nie mamy do czynienia z ADHD. Pomożemy Wam wybrać najlepszy sposób radzenia sobie z tym kłopotem.

Mnóstwo testów weryfikuje zachowania słowne, które nie pozwalają na odpowiednią ocenę pacjenta. Skupienie się na innych bodźcach umożliwia uzyskanie rezultatów bardziej użytecznych. Kwestionariusza zwraca uwagę na najważniejsze symptomy Zespołu Nadpobudliwości Psychoruchowej: zakłócenia skupienia, czasu odpowiedzi, nadpobudliwość a także zbytnia ruchliwość. Ważne dane można uzyskać pod naszym adresem: ul. Różana 15/1, Katowice lub pod : 503 548 221, 601 614 514.

Życie z Zespołem Nadpobudliwości Psychoruchowej jest o wiele bardziej uciążliwe. Musimy więc pomóc naszemu dziecku walczyć z tym problemem jak najbardziej profesjonalnie. Jesteśmy specjalistami, którzy mają oko na rezultaty własnego działania, dzięki czemu każdego dnia jesteśmy w stanie implementować korzystne modyfikacje w sposobie leczenia. Ułatwiamy dzieciom właściwie funkcjonować w społeczeństwie. Na witrynie: http://moxo-adhd.pl/ znajdą Państwo mnóstwo istotnych opinii na temat samej terapii i Moxo.

Dlaczego My? Nasze rozwiązania dopasowane są do adekwatnych warunków, w których żyje nasz pacjent, dzięki czemu rezultaty są znacznie bardziej przydatne. Mnóstwo razy przeprowadzone testy międzynarodowe pozwoliły nam potwierdzić adekwatność naszej terapii. Z pomocą tego testu możemy znacznie usprawnić proces weryfikacji. To najlepsza metoda weryfikacji Zespołu Nadpobudliwości Psychoruchowej wśród dzieci i starszych pacjentów, dzięki której możliwe jest znalezienie skutecznej metody leczenia.Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Wszystko o dłoniach

  ADHD i sposoby jego terapii - sprawdź moxo-adhd.pl Na pewno nie raz zdarzyło Ci się usłyszeć powiedzenie, że dłonie są wizytówką człowieka. Wiele w tym racji... Dlatego postanowiliśmy stworzyć stronę internetową w całości poświęconą dłoniom.

  Na naszej stronie znajdziesz obszerne i wyczerp...


  04 05 2011
 • Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci Specjalnej Troski w Swarzędzu

  ADHD i sposoby jego terapii - sprawdź moxo-adhd.pl SPDST Swarzędz - Stowarzyszenie dzieci specjalnej troski. Zajmujemy się rehabilitacją niepełnosprawnych, dzieci i dorosłych. W naszej ofercie posiadamy warsztaty terapii zajęciowej, zajęcia wczesnej interwencji oraz wiele innych form rehabilitacji. N...


  28 05 2011
 • Detoks

  ADHD i sposoby jego terapii - sprawdź moxo-adhd.pl Prywatny Ośrodek Psychoterapii i Terapii Uzależnień zajmuje się kurowaniem uzależnień. Mogą one być wszechstronne: alkoholizm, narkomania, przyzwyczajenie do hazardu bądź medykamentów. Wszystkie te uzależnienia można leczyć. Nasz perfonel jest w stan...


  19 09 2014