Serwis BusRezerwacje.pl - www.busrezerwacje.pl

Serwis BusRezerwacje.pl


Serwis BusRezerwacje.pl jest przeznaczony przede wszystkim dla Pasażerów chcących zarezerwować w busie miejsce na przejazd lub zakupić bilet elektroniczny (ebilet) połączony z automatyczną rezerwacją miejsc. Rezerwacja miejsc na kursy busów realizowana jest przez system na dwa różne sposoby. Pierwszy sposób nie wymaga zakładania konta, ale niezbędne jest potwierdzenie rezerwacji z wykorzystaniem poczty e-mail. Drugi sposób wymaga jednorazowej rejestracji i logowania, ale nie jest potrzebne potwierdzanie rezerwacji z wykorzystaniem poczty elektronicznej.
Bilety na kursy busów można kupować na zdefiniowane przez Przewoźników kursy. Zakup elektronicznego biletu na dany kurs busem wymaga podania jedynie nazwiska osoby dokonującej zakupu oraz adresu e-mail na który zostanie przesłany link do pobrania biletu w formacie gotowym do wydruku. Płatności elektroniczne realizowane są za pośrednictwem bezpiecznego kanału udostępnianego przez firmę Dotpay.
Dodatkowo na stronach portalu możliwe jest sprawdzenie aktualnego rozkładu jazdy busów. Każdy z realizowanych kursów jest dokładnie opisany i zawiera: dniami kursowania, opis kursu oraz trasy oraz dni w których kurs nie jest realizowany. Rozkład jazdy busów jest na bieżąco uaktualniany przez samych Przewoźników, dlatego Pasażerowie zawsze mogą mieć pewność, że kurs którym chcą podróżować ma aktualną godzinę odjazdu.
Każdy z Przewoźników korzystający z serwisu ma możliwość publikowania różnego rodzaju ogłoszeń, aktualności oraz reklam związanych działalnością firmy. Przewoźnicy mogą na przykład zamieszczać banery reklamowe informujące o dodatkowych kursach busów na danej trasie, ogłaszać termin wejścia w życie nowego rozkładu jazdy busów lub informować o nowych promocjach cenowych dotyczących biletów.
Zachęcamy wszystkich Pasażerów do skorzystania z bezpłatnych usług oferowanych przez serwis BusRezerwacje.pl, a Przewoźników chcących zapoznać się z możliwościami serwisu zapraszamy do współpracy.Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Bilety Lotnicze do USA, Nowy Jork, Chicago, Podroze sluzbowe, wakacje z Niemiec

  Serwis BusRezerwacje.pl Zapraszam do korzystania z naszej wyszukiwarki biletow lotniczych. Wszystkie linie lotnicze w jednym miejscu. Wyslij maila z zapytaniem a przygotujemy najlepsza dostepna oferte.Konrad Travel poleca takze podroze sluzbowe, turystyke binzesowa.Wakacje ...


  01 06 2009
 • Bilety Autokarowe Online.

  Serwis BusRezerwacje.pl Sprzedaż i rezerwacja biletów autokarowych/autobusowych, bilety autokarowe online Polska- Anglia, Niemcy, Holandia, Włochy, Francja, Dania, Belgia i inne kraje. Bilety Autokarowe-promocje. Bilety do Londynu. Rezerwacja biletów Sindbad, Eurolines, Pol...


  24 03 2011
 • Pansamolocik - przyjaciel w Twojej podróży

  Serwis BusRezerwacje.pl Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się z naszą ofertą na której znajdują się między innymi tanie podróże, bilety lotnicze, więc każdy kto planuje się wybrać w podróż marzeń, czy też w zupełnie innym celu może nas odwiedz...


  23 07 2014