Serwis BusRezerwacje.pl - www.busrezerwacje.pl

Serwis BusRezerwacje.pl


Serwis BusRezerwacje.pl jest przeznaczony przede wszystkim dla Pasażerów chcących zarezerwować w busie miejsce na przejazd lub zakupić bilet elektroniczny (ebilet) połączony z automatyczną rezerwacją miejsc. Rezerwacja miejsc na kursy busów realizowana jest przez system na dwa różne sposoby. Pierwszy sposób nie wymaga zakładania konta, ale niezbędne jest potwierdzenie rezerwacji z wykorzystaniem poczty e-mail. Drugi sposób wymaga jednorazowej rejestracji i logowania, ale nie jest potrzebne potwierdzanie rezerwacji z wykorzystaniem poczty elektronicznej.
Bilety na kursy busów można kupować na zdefiniowane przez Przewoźników kursy. Zakup elektronicznego biletu na dany kurs busem wymaga podania jedynie nazwiska osoby dokonującej zakupu oraz adresu e-mail na który zostanie przesłany link do pobrania biletu w formacie gotowym do wydruku. Płatności elektroniczne realizowane są za pośrednictwem bezpiecznego kanału udostępnianego przez firmę Dotpay.
Dodatkowo na stronach portalu możliwe jest sprawdzenie aktualnego rozkładu jazdy busów. Każdy z realizowanych kursów jest dokładnie opisany i zawiera: dniami kursowania, opis kursu oraz trasy oraz dni w których kurs nie jest realizowany. Rozkład jazdy busów jest na bieżąco uaktualniany przez samych Przewoźników, dlatego Pasażerowie zawsze mogą mieć pewność, że kurs którym chcą podróżować ma aktualną godzinę odjazdu.
Każdy z Przewoźników korzystający z serwisu ma możliwość publikowania różnego rodzaju ogłoszeń, aktualności oraz reklam związanych działalnością firmy. Przewoźnicy mogą na przykład zamieszczać banery reklamowe informujące o dodatkowych kursach busów na danej trasie, ogłaszać termin wejścia w życie nowego rozkładu jazdy busów lub informować o nowych promocjach cenowych dotyczących biletów.
Zachęcamy wszystkich Pasażerów do skorzystania z bezpłatnych usług oferowanych przez serwis BusRezerwacje.pl, a Przewoźników chcących zapoznać się z możliwościami serwisu zapraszamy do współpracy.Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • przelot

  Serwis BusRezerwacje.pl Jesteśmy innowacyjną platformą rezerwacji internetowych. Oferujemy bilety lotnicze oraz hotele na całym świecie. Nasza oferta dla biznesu obejmuje kompleksową obsługę podróży służbowych dla firm. Obsługujemy wszystkie renomowane linie lotnicze, w tym...


  24 03 2011
 • Autokary do Polski

  Serwis BusRezerwacje.pl Portal BiletyAutokarowe.pl umożliwia porównanie cen biletów autokarowych wszystkich przewoźników oferujących swoje usługi na terenie całej Europy. Każdy podróżnik może również kupić tanie bilety lotnicze, ubezpieczenia turystyczne i wynająć samochód....


  23 03 2011
 • Bilety lotnicze do USA

  Serwis BusRezerwacje.pl Już dziś możesz wybrać się w niezapomnianą podróż po Stanach Zjednoczonych. Nasza strona ułatwi ci wszelkie procedury związane z taką podróżą. Tylko u Nas zakupisz najtańsze bilety lotnicze do USA. Potrzebujesz wizy? Innych pozwoleń, nie wiesz co zab...


  16 02 2012