Kursy tipsy - www.gazela-paznokcie.pl

Kursy tipsy


Akademia Stylizacji Paznokci prowadzi szkolenia w zakresie stylizacji paznokci metodą akrylową, fiberglass i żelową. Oferujemy również kursy zdobienie akrylem i żelem. Szkolenia, którymi zajmujemy się już od roku 20002, prowadzone przez Akademię Stylizacji Paznokci prowadzone są w małych grupach.
Od kilku lat organizujemy szkolenia stylizacji i zdobnictwa paznokci również dla ośrodków kształcących w ramach projektów Europejskiego Funduszu Społecznego oraz Powiatowych Urzędów Pracy. Do szkoleń używamy profesjonalnych produktów marki IBD. Kursy odbywają się w Kielcach, dla uczestników zamiejscowych istnieje możliwość zakwaterowania.Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kursy kosztorysowania Szczecin, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Warszawa

  Kursy tipsy Dostarczamy profesjonalne programy do kosztorysowania Norma PRO, Norma STANDARD, bazy cenowe Sekocenbud, organizujemy kursy kosztorysowania, szkolenia z obsługi programu Norma PRO. Norma PRO to najpopularniejszy program do kosztorysowania w Polsce. O...


  21 08 2009
 • Analizy statystyczne

  Kursy tipsy Profesjonalne i nowoczesne analizy statystyczne. Jeśli poszukujesz dobrej firmy zajmującej się badaniami i analizami biostatystycznymi, to jesteś w perfekcyjnym miejscu. BIO-STAT dostarcza rozwiązania w obszarze analizy danych szczególnie na rynku me...


  06 12 2011
 • Szkoła języka hiszpańskiego Adelante Monika Bielawska

  Kursy tipsy W ADELANTE specjalizujemy się w nauczaniu hiszpańskiego od PODSTAW. Wiemy, jak ważne jest pierwsze doświadczenie w nauce języka obcego, pozytywne nas uskrzydla, negatywne często zniechęca. Z nami inwestujesz w pewny krok naprzód!

  Ogromny p...


  04 12 2012