Kursy tańca kubańskiego - Latin Project - www.latinproject.pl

Kursy tańca kubańskiego - Latin Project


Czy słysząc kubańskie rytmy ciało rwie się do pląsówGorąca muzyka powoduje szybsze bicie serca? Kto wie, może drzemie w tobie dusza prawdziwego mistrza lub mistrzyni tańca!
Przekonaj się. Wybierz się na energetyczny kurs salsy kubańskiej od podstaw w Latin Project.
Salsa kubańska to jeden najpopularniejszych tańców latynoamerykańskich. Jest bardzo prosty w nauce. Na początku poznasz proste kombinacje kroków, a wraz z dalszymi lekcjami coraz bardziej skomplikowane nudos cubanos, czyli węzły kubańskie.
Latin Project to szkoła tańca stworzona przez pasjonatów rytmów latynoamerykańskich. Zajęcia przepełnione pasja i charyzmą. Dodatkowym plusem są imprezy organizowane przez nas w w Krakowie. To świetna okazja, by zaprezentować swoje umiejętności!
Kluczem naszego sukcesu jest wspólna pasja, to właśnie dzięki niej udaje nam się zjednywać ludzi, powiększać grono miłośników muzyki latynoamerykańskiej. Dlatego Latin to również ludzie, którzy angażując się w nasze działania, podrzucając nam różne pomysły, wspierając nas w organizacji i wspólnym propagowaniu kultury latynoamerykańskiej w kraju.
Kurs tańca to cudowny sposób spędzania wolnego czasu. Daje sposobność nie tylko zdobyć, uzyskać, osiągnąć nowe umiejętności, ale także spotkać nowych znajomych, przyjaciół i przyjemnie spędzić czas.Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Język angielski - nauka angielskiego

  Kursy tańca kubańskiego - Latin Project Profesjonalny portal promujący język angielski. Zawiera słownictwo i zwroty tematyczne, dzięki którym porozumiewanie się w języku angielskim nie powinno już stwarzać problemów. Ponadto na stronie umieszczone zostały popularne phrasal verbs, a także a...


  01 07 2009
 • Ochronapracy.com

  Kursy tańca kubańskiego - Latin Project Firma "Ochrona Pracy" sp. z o.o. realizuje usługi związane z outsourcingiem. Proponujemy zajęcie się kwestią BHP, rozliczeniami rachunkowymi i kadrowymi a także rozliczaniem czasu pracy kierowców. Bierzemy całkowitą odpowiedzialność za powi...


  19 09 2014
 • Kursy paznokci - beautylux.com.pl

  Kursy tańca kubańskiego - Latin Project Instytut Szkoleń Kosmetycznych Beauty Lux to najlepszy wybór dla wszystkich, którzy cenią sobie profesjonalne szkolenia kosmetyczne w dziedzinie kosmetyki, stylizacji paznokci, wizażu czy podologi, a nawet masażu czy wellness. Ze swojej strony możemy...


  30 04 2017