Kursy tańca kubańskiego - Latin Project - www.latinproject.pl

Kursy tańca kubańskiego - Latin Project


Czy słysząc kubańskie rytmy ciało rwie się do pląsówGorąca muzyka powoduje szybsze bicie serca? Kto wie, może drzemie w tobie dusza prawdziwego mistrza lub mistrzyni tańca!
Przekonaj się. Wybierz się na energetyczny kurs salsy kubańskiej od podstaw w Latin Project.
Salsa kubańska to jeden najpopularniejszych tańców latynoamerykańskich. Jest bardzo prosty w nauce. Na początku poznasz proste kombinacje kroków, a wraz z dalszymi lekcjami coraz bardziej skomplikowane nudos cubanos, czyli węzły kubańskie.
Latin Project to szkoła tańca stworzona przez pasjonatów rytmów latynoamerykańskich. Zajęcia przepełnione pasja i charyzmą. Dodatkowym plusem są imprezy organizowane przez nas w w Krakowie. To świetna okazja, by zaprezentować swoje umiejętności!
Kluczem naszego sukcesu jest wspólna pasja, to właśnie dzięki niej udaje nam się zjednywać ludzi, powiększać grono miłośników muzyki latynoamerykańskiej. Dlatego Latin to również ludzie, którzy angażując się w nasze działania, podrzucając nam różne pomysły, wspierając nas w organizacji i wspólnym propagowaniu kultury latynoamerykańskiej w kraju.
Kurs tańca to cudowny sposób spędzania wolnego czasu. Daje sposobność nie tylko zdobyć, uzyskać, osiągnąć nowe umiejętności, ale także spotkać nowych znajomych, przyjaciół i przyjemnie spędzić czas.Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Pestka Maturalna - kursy z prezentacji maturalnej

  Kursy tańca kubańskiego - Latin Project Maturzyści mogą już zostać mistrzami retoryki! Powstała pierwsza firma oferująca kursy z prezentacji maturalnej z języka polskiego. Nie rozdajemy gotowych prac, ale uczymy jak napisać i wygłosić prezentacje. Na kursach maturzyści dowiedzą się jak sel...


  23 03 2011
 • Kurs rysunku w Warszawie - totuwarszawa.pl

  Kursy tańca kubańskiego - Latin Project Jeżeli interesuje Państwa kurs rysunku Warszawa, to zapraszamy do zaznajomienia się z propozycją, która została zaprezentowana przez przedsiębiorstwo TOTU Szkoła Rysunku i Malarstwa Warszawa. Jesteśmy obecni w branży od długiego czasu, dzięki czemu u...


  14 08 2017
 • Nauka angielskiego od podstaw - www.speakingo.pl

  Kursy tańca kubańskiego - Latin Project Kurs języka angielskiego online Speakingo tworzy bardzo duże zmiany w sposobach kształcenia się języka obcego przez internet. Jego podstawowym celem jest praktyczna nauka wysławiania się, dlatego kurs nie jest skupiony na teoretycznych rozważaniach, ...


  01 01 2018