Warsztat Biomix z Lublina - naprawa i serwis samochodów ciężarowych - tirserwis-lublin.pl

Warsztat Biomix z Lublina - naprawa i serwis samochodów ciężarowych


Warsztat Biomix s.c. z Lublina specjalizujący się głównie w mechanice ogólnej ciągników siodłowych, samochodów ciężarowych, naczep i przyczep, zaprasza do współpracy.
Swoim klientom oprócz wspomnianej mechaniki oferujemy serwis olejowy, wymianę płynów eksploatacyjnych, naprawę skrzyń biegów, wymianę elementów zawieszenia, resorów, i szereg innych napraw.
Aby sprostać potrzebom rynku oferujemy również pełną diagnostykę komputerową aut ciężarowych, naczep i przyczep.
U nas nabijecie Państwo również swoją klimatyzację, wyważycie koła a w przyszłości kupicie opony.
W szczególnych wypadkach istnieje możliwość dojazdu do klienta i naprawy usterki na miejscu, zapewniamy części zamienne.
Zapraszamy do współpracy!Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Pomoc Drogowa Wrocław

  Warsztat Biomix z Lublina - naprawa i serwis samochodów ciężarowych Zapraszamy serdecznie na stronę HolCar - Pomoc Drogowa Wrocław. Chcielibyśmy zaproponować Państwu nasze usługi z zakresu profesjonalnego holowania i przewozu samochodów osobowych, dostawczych i maszyn przez 24 godziny na dobę. Działamy na terenie cał...


  22 04 2011
 • Mechanik w Gdyni - warsztatgdynia.pl

  Warsztat Biomix z Lublina - naprawa i serwis samochodów ciężarowych Jeżeli są Państwo zainteresowani usługami związanymi z naprawianiem pojazdów, to zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą, która została przedstawiona przez firmę Japan Service – EUROWARSZTAT, której siedziba znajduje się w Gdyni. Znajdą Państwo u nas...


  08 02 2017
 • Spawanie tłumików Szczecin

  Warsztat Biomix z Lublina - naprawa i serwis samochodów ciężarowych Uszkodzony tłumik w samochodzie może przydarzyć się każdemu. Właśnie dlatego postanowiliśmy zaproponować państwu usługę : spawanie tłumików.
  Nasz warsztat samochodowy w Szczecinie specjalizuje się od wielu lat w kompleksowych naprawach aut. Pod...


  22 10 2018