Prawo jazdy - www.testy-na-prawo-jazdy.com.pl

Prawo jazdy


Poszukujesz aktualnych testów na prawo jazdy, które mógłbyś zainstalować na swoim komputerze? Dobrze trafiłeś. Udostępniamy zawsze nowe, na bieżąco aktualizowane programy przygotowujące do egzaminu na prawo jazdy. Serwis oprócz testów na prawko oferuje bogatą zawartość artykułów i literatury związanej z tematyką motoryzacji, przepisów ruchu drogowego, prawa jazdy, nauki jazdy, a także zmieniających się przepisów i rozporządzeń.
Zdanie egzaminu na prawo jazdy za pierwszym podejściem nie jest takie proste, o czym wie ponad 70% kierowców, którym nie udało się tego dokonać. Sprawdź jak możemy Ci pomóc i wypróbuj nasze materiały.Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Osk-pilot.pl

  Prawo jazdy Najlepsza szkoła nauki jazdy zaprasza na kursy prawa jazdy kat.B oraz na jazdy doszkalające. Szkolenie teoretyczne odbywa się przy użyciu najnowszych technik multimedialnych. Nasi wykładowcy odpowiedzą na wszystkie zadawane pytania. W cenie kursu zap...


  21 09 2010
 • Dobre Jazdy - prawo jazdy w Kielcach

  Prawo jazdy Szukasz dobrego instruktora nauki jazdy? Nie lubisz jak ktoś traktuje Cię jak balast w eLce? Nie chcesz być szoferem dziewczyny swojego instruktora? Nie lubisz żenujących docinków instruktora amanta? No to już nie musisz szukać.

  Jestem ins...


  31 08 2010
 • Strona o symulatorach nauki jazdy

  Prawo jazdy Strona dla kursantów nauki jazdy, a także dla szkół jazdy. Zamieszczamy informacje o najlepszych symulatorach nauki jazdy w które można wyposażyć ośrodki szkolenia kierowców. Zapewniamy najciekawsze artykuły, kursanci z Bydgoszczy, Poznania czy innyc...


  23 09 2011