Pomoc Drogowa Wrocław - www.pomoc-drogowa.wroc.pl

Pomoc Drogowa Wrocław


Zapraszamy serdecznie na stronę HolCar - Pomoc Drogowa Wrocław. Chcielibyśmy zaproponować Państwu nasze usługi z zakresu profesjonalnego holowania i przewozu samochodów osobowych, dostawczych i maszyn przez 24 godziny na dobę. Działamy na terenie całej Polski oraz lub granicą. W miejscu awarii możemy przeprowadzić możliwe skuteczne naprawy usterek mechanicznych i elektrycznych. Dysponujemy nowoczesnymi lawetami z wyciągarkami, a także zestawem narzędzi naprawczych, potrzebnych do naprawy auta. Pracujemy szybko, profesjonalnie oraz skutecznie.Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Warsztat Biomix z Lublina - naprawa i serwis samochodów ciężarowych

  Pomoc Drogowa Wrocław Warsztat Biomix s.c. z Lublina specjalizujący się głównie w mechanice ogólnej ciągników siodłowych, samochodów ciężarowych, naczep i przyczep, zaprasza do współpracy.
  Swoim klientom oprócz wspomnianej mechaniki oferujemy serwis olejowy, wymianę...


  15 11 2011
 • Auto Serwis Płaneta - Mechanika, Elektronika, Wulkanizacja, Klimatyzacja - Kraków

  Pomoc Drogowa Wrocław Serwisy Magneti Marelli to ogólnoświatowa sieć autoryzowanych warsztatów samochodowych Magneti Marelli stworzona z myślą o najlepszych.
  Auto Serwis
  Proponujemy Państwu kompleksowe naprawy pojazdów w pełnym zakresie:

  Diagnostyka<...


  06 10 2011
 • Autoryzowany serwis Hyundai - autocentrumlis.pl

  Pomoc Drogowa Wrocław Jesteśmy autoryzowanym dealerem marek Hyundai, Dacia a także Renault. Gwarantujemy wsparcie doświadczonych specjalistów, którzy są w stanie pomóc w wyborze najlepszych rozwiązań. W prowadzonym przez nas salonie można znaleźć samochody zarówno nowe or...


  05 02 2018