Uzdatniamy wodę - ECONET - www.uzdatniamywode.pl

Uzdatniamy wodę - ECONET


Co zrobić aby woda na potrzeby gospodarstwa domowego spełniała normy jakości, była zdrowa, bezpieczna, zadowalała pod kątem wymagań estetyczno-smakowych. Na takie pytania stara się odpowiedzieć firma ECONET, oferując badania wody oraz odpowiednio dobrane systemy uzdatniania (doczyszczania) wody. W następnym etapie proponujemy ich montaż i uruchomienie wraz z udzieleniem wskazówek eksploatacyjnych.
Nasza strona przybliża stosowane przez nas rozwiązania: filtry z odpowiednio dobranymi złożami filtracyjnymi, urządzenia do dezynfekcji wody (zwłaszcza lampy bakteriobójcze UV). Każdy przypadek należy traktować indywidualnie, czy będzie to woda wymagająca odżelaziania i odmanganiania (złoże: Greensand Plus), zmiękczania (problemy z nadmiernym kamieniem kotłowym - złoże: żywica zmiękczająca), z problemami zapachowymi, barwnymi, smakowymi (filtracja węglowa), a może konieczność instalacji filtra wielofunkcyjnego (ze złożem Crystal Right).
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z informacjami o technologii oczyszczania wody i poprawy jakości swojej wody z naszą pomocą!Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Nasz Dom - Marek Kaczyński

  Uzdatniamy wodę - ECONET MEBLE NASZ DOM


  Firma Nasz Dom zajmuje się kompleksową aranżacją wnętrz, oraz produkcją mebli pod konkretne zamówienie klienta.
  Oferta mebli:
  - meble kuchenne
  - meble łazienkowe
  - meble biurowe
  - meble dziecię...


  23 01 2010
 • Firanki gotowe - kasandra-firanki.pl

  Uzdatniamy wodę - ECONET Od dawna założony przez nas sklep internetowy zajmuje się sprzedażą profesjonalnych artykułów do wykończenia wnętrz. Nasza oferta przede wszystkim obejmuje firanki i zasłony nie tylko wykonane według konkretnych wymiarów czy też wykonywane idealnie n...


  28 05 2016
 • Meble kuchenne na wymiar Katowice - kuchniesilesia.pl

  Uzdatniamy wodę - ECONET Potrzebne Ci kuchnie na wymiar w Katowicach? Zobacz ofertę Kuchnie Silesia. Jesteśmy fachową ekipą, która zajmuje się wykonaniem kuchni na wymiar w Katowicach dla swoich klientów. Zapewniamy szerokie usługi, które obejmują – pomiar, wycenę oraz monta...


  26 09 2019