PPHU APIS instalacje elektryczne, kurów, puławy, lublin i okolice - www.pphuapis.eu

PPHU APIS instalacje elektryczne, kurów, puławy, lublin i okolice


Firma PPHU APIS powstała w 2007 roku w miejscowości Kurów powiat Puławy. Specjalizuje sie w realizacji projektów w branżach telekomunikacyjnej i elektronicznej, instalacji elektrycznych, instalacji alarmowych oraz przeciwpożarowych, a także wszelakich instalacji budynkowych..
Firma PPHU APIS prezentuje wysoki poziom wiedzy fachowej potwierdzony zdobytymi szkoleniami oraz certyfikatami z zakresu elektryki i teleinformatyki. Trzon jej stanowi grono własnych wykwalifikowanych inżynierów informatyków, elektryków, elektroników, programistów, analityków i projektantów, a także instalatorów. Z roku na rok firma rozwija sie coraz dynamiczniej poszerzając wachlarz swoich usług, a dzięki profesjonalnie wykonanym projektom zyskaliśmy sobie wielu zadowolonych klientów.
Dzisiaj, kiedy technologie teleinformatyczne wyznaczają nowe kierunki rozwoju cywilizacji, PPHU APIS aktywnie uczestniczy w tym procesie. Zrealizowaliśmy już wiele projektów mających na celu rozwój infrastruktury telekomunikacyjnej w Polsce w przyszłości także za granicą.
PPHU APIS to partner, z którym zrealizują Państwo z sukcesem każda inwestycjęDodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Miratek.pl-najlepszy sklep internetowy dla dzieci

  PPHU APIS instalacje elektryczne, kurów, puławy, lublin i okolice Sklep internetowy Miratek.pl powstał w odpowiedzi na coraz większe zapotrzebowanie klientów na szybkie, proste i bezpieczne zakupy za pomocą internetu.

  Zajmujemy się sprzedażą produktów dziecięcych, których dobór opieramy na własnym doświa...


  05 10 2011
 • Drzwi wewnętrzne łódź

  PPHU APIS instalacje elektryczne, kurów, puławy, lublin i okolice Osoby poszukujące drzwi do dowolnego lokalu mieszkalnego, powinny zaznajomić się z propozycją przedstawioną przez przedsiębiorstwo Drzwipol, którego siedziba znajduje się w Łodzi. Proponujemy produkty renomowanych dostawców, którzy gwarantują świetną...


  22 10 2014
 • Wnętrza medyczne - medical-interiors.com

  PPHU APIS instalacje elektryczne, kurów, puławy, lublin i okolice Przedsiębiorstwo Medical Interiors z siedzibą w Sopocie zajmuje się tworzeniem wnętrz medycznych dla klientów z całego kraju i z Europy. Przygotowuje funkcjonalne wnętrza stomatologiczne, a także wnętrza gabinetów lekarskich, terapeutycznych, klinik ...


  11 01 2019