Rusztowania Wrocław - www.fdrusztowania.pl

Rusztowania Wrocław


Zdecydowanie proponujemy kompleksową usługę dzierżawy rusztowań systemu plettac SL70 wraz z montażem i demontażem na placu budowy. Rusztowania uniwersalne plettac SL 70 to niezwykle oszczędne rusztowania ramowe do wszelkiego gatunku robót budowlano-montażowych. Sprawdziły się one doskonale w wielu domenach wdrożeń i zalicza się w Europie do najczęściej stosowanych.
Wykorzystując systemy rusztowań plettac poważnie oszczędzasz na kosztach robocizny.
Za pomocą uniwersalnego systemu rusztowań plettac Kombi SL 70 można szybko i bezproblemowo obudować rusztowaniami najróżniejsze budowle, nawet jeśli lokalne warunki z pozoru nastręczają kłopoty. W przeciągu dnia jeden robotnik może zarusztować od 70 do 250m2 powierzchni. Dzięki tym właściwościom, ale także z uwagi na łatwość składowania, przewozu i montażu rusztowań SL 70 można poczynić spore oszczędności w kosztach budowy.
Nasze rusztowanie uniwersalne plettac Kombi SL 70 spełniają wymogi dyrektywy EWG HD 1000 i więc mogą być stosowane w całej Europie.
Tak więc rusztowanie uniwersalne plettac Kombi SL 70 mogą być z powodzeniem stosowane na każdym placu budowy w woj. dolnośląskim, jak również i w całej Europie, bez konieczności sporządzania kosztownego atestu indywidualnego. Spełnia ono także srogie wymogi budowlanych niemieckich związków zawodowych i posiada dopuszczenie eksploatacyjne wydane przez Instytut Techniki Budowlanej w Berlinie.
Posiadamy własny przewóz, dzięki czemu jesteśmy w stanie dotrzeć na czas do każdego miejsca w woj. dolnośląski – Wrocław, Lubin, Legnica, Głogów, Wałbrzych, jak również i w Polsce.Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Sklep z rowerami

  Rusztowania Wrocław Prestiżowy sklep z rowerami . Proponujemy wysyłkę gratis kurierem w ciągu 24 godzin jak również 24 miesiące gwarancji. W naszej ofercie znajdą również Państwo rowery firmy Excelsior, Conway, Noxon, Crusier, BMX, Union, Hamax oraz części rowerowe i ak...


  24 03 2011
 • Przyczepy kempingowe

  Rusztowania Wrocław Firma Nachtman sprzedaje nowe przyczepy i akcesoria kempingowe renomowanych marek, takich jak Fendt, Dethleffs, BPW. Funkcjonujemy na rynku od ponad 30 lat i zajmujemy się także kompleksową obsługą przyczep i pojazdów typu furgon, między innymi serwi...


  25 05 2010
 • Alarm antywłamaniowy

  Rusztowania Wrocław Alarm Bublitz:
  - Kontroluje tło dźwiękowe (infradźwięki) i ciśnienie powietrza w chronionym budynku.
  - Niezawodnie włącza się w momencie niezaplanowanego otwarcia, wyłamania, wyważenia drzwi lub okna, albo wykucia nowego otworu w ścianie, d...


  17 01 2011