Konwoje - ranger.com.pl

Konwoje


Zdajesz sobie sprawę, że w dzisiejszych czasach bezpieczeństwo osobiste jest szczególnie istotne, jednocześnie biura ochrony mogą zagwarantować je każdemu.

Firma ochroniarska funkcjonuje na dolnośląskim rynku przeszło 14 lat, w tych latach firma zyskała konieczne w tym fachu doświadczenie oraz poparcie usatysfakcjonowanych klientów. Agencja ochrony Ranger zajmuje się nie wyłącznie ochroną fizyczną, realizuje też z zakresu ochrony obiektów.Do zadań agencji prócz powyższego zaliczają się: montaż systemu kamer i alarmów, obserwacja sklepów i usługi porządkowe, a także pewne usługi poszukiwania osób.

Ta dolnośląska agencja ochrony wykazała się na obszarze Dolnego Śląska jako jedna z lepszych grup od ochrony, czy bezpieczeństwa podczas imprez. Świadectwem tego jest obowiązujący certyfikat ISO 9001:2008 i również rozliczne pozytywne opinie. Agencja ochrony otrzymała też pozwolenie Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji na realizowanie usług z zakresu ochrony imprez masowych, dostaliśmy również analogiczną koncesję na wykonywanie usług detektywistycznych.

Firma ochroniarska Ranger szczyci się współpracą z czołowymi dolnośląskimi przedsiębiorstwami, zabezpieczała między innymi kompleks budynków AMW OT, to właśnie praca dla klientów firmy jest naszą najlepszą rekomendacją.

Ale oprócz obowiązków szczególnie ważne są również wyższe cele, z tego powodu nie szczędzimy sił, by pomagać szkołom. Firma Ranger współuczestniczy w różnych działaniach pomocowych, finansujemy także szkoły, głównie te interesujące się dziećmi.

Usługi agencji ochroniarskich, czy usługi detektywistyczne stały się wyjątkowo poszukiwane, jeżeli Ty także puszkujesz agencji ochroniarskiej dla siebie poznaj ofertę Ranger - biura ochrony.Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Pomysł na prezent we Wrocławiu, Wyspa Piękna

  Konwoje Nie masz pomysłu na prezent dla najbliższej osoby? Nie chciałbyś podarować jej czasu wśród przepięknych aromatów, świec i łagodnej muzyki?

  Gabinet kosmetyczny Wyspa Piękna we Wrocławiu proponuje pełną gamę ponad 50 zabiegów twarzy, ciała, ...


  23 03 2011
 • Alarm antywłamaniowy

  Konwoje Alarm Bublitz:
  - Kontroluje tło dźwiękowe (infradźwięki) i ciśnienie powietrza w chronionym budynku.
  - Niezawodnie włącza się w momencie niezaplanowanego otwarcia, wyłamania, wyważenia drzwi lub okna, albo wykucia nowego otworu w ścianie, d...


  17 01 2011
 • E-hak24.pl

  Konwoje Wybór odpowiedniego sprzętu do prac magazynowych i warsztatowych to proces, podczas którego warto skorzystać z pomocy specjalistów. Zespół Platformy Sprzedażowej Ehak24.pl to profesjonaliści, którzy pomagają dobrać urządzenia o odpowiednich parametra...


  02 09 2016