Konwoje - ranger.com.pl

Konwoje


Zdajesz sobie sprawę, że w dzisiejszych czasach bezpieczeństwo osobiste jest szczególnie istotne, jednocześnie biura ochrony mogą zagwarantować je każdemu.

Firma ochroniarska funkcjonuje na dolnośląskim rynku przeszło 14 lat, w tych latach firma zyskała konieczne w tym fachu doświadczenie oraz poparcie usatysfakcjonowanych klientów. Agencja ochrony Ranger zajmuje się nie wyłącznie ochroną fizyczną, realizuje też z zakresu ochrony obiektów.Do zadań agencji prócz powyższego zaliczają się: montaż systemu kamer i alarmów, obserwacja sklepów i usługi porządkowe, a także pewne usługi poszukiwania osób.

Ta dolnośląska agencja ochrony wykazała się na obszarze Dolnego Śląska jako jedna z lepszych grup od ochrony, czy bezpieczeństwa podczas imprez. Świadectwem tego jest obowiązujący certyfikat ISO 9001:2008 i również rozliczne pozytywne opinie. Agencja ochrony otrzymała też pozwolenie Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji na realizowanie usług z zakresu ochrony imprez masowych, dostaliśmy również analogiczną koncesję na wykonywanie usług detektywistycznych.

Firma ochroniarska Ranger szczyci się współpracą z czołowymi dolnośląskimi przedsiębiorstwami, zabezpieczała między innymi kompleks budynków AMW OT, to właśnie praca dla klientów firmy jest naszą najlepszą rekomendacją.

Ale oprócz obowiązków szczególnie ważne są również wyższe cele, z tego powodu nie szczędzimy sił, by pomagać szkołom. Firma Ranger współuczestniczy w różnych działaniach pomocowych, finansujemy także szkoły, głównie te interesujące się dziećmi.

Usługi agencji ochroniarskich, czy usługi detektywistyczne stały się wyjątkowo poszukiwane, jeżeli Ty także puszkujesz agencji ochroniarskiej dla siebie poznaj ofertę Ranger - biura ochrony.Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Suknie ślubne chojnów

  Konwoje Salon Ślubny Euforia z Chojnowa oferuje sprzedaż i wypożyczenie sukni ślubnych w dużych rozmiarach! Posiadamy suknie ślubne w rozmiarach
  od 40 do 52. Nasze kreacje pochodzą z kolekcji firmy Jola-Moda.
  Chcemy sprostać oczekiwaniom puszysty...


  03 03 2010
 • EXCITE STUDIO • Fotografia ślubna Wrocław • Zdjęcia ślubne

  Konwoje Fotografia ślubna, tworzona z pasją - Excite Studio - najlepsze zdjęcia ślubne Wrocław . Staram się aby moje fotki ślubne odzwierciedlały piękno danego momentu. Unikalne fotografie plenerowe, stanowią niesamowitą pamiątkę na całe życie . Fotografie z...


  07 10 2011
 • AIRPORTTAXIWROCLAW

  Konwoje Zajmujemy się transportem Vip-ów, profesjonalne odbiory z lotnisk i hoteli na terenie całej Europy, Berlin, Drezno, Frankfurt, Monachium, Praga, Wiedeń i wiele innych … wygoda i bezpieczeństwo w dalekie trasy. Usługa wykonywana jest samochodami Merce...


  13 10 2011