Konwoje - ranger.com.pl

Konwoje


Zdajesz sobie sprawę, że w dzisiejszych czasach bezpieczeństwo osobiste jest szczególnie istotne, jednocześnie biura ochrony mogą zagwarantować je każdemu.

Firma ochroniarska funkcjonuje na dolnośląskim rynku przeszło 14 lat, w tych latach firma zyskała konieczne w tym fachu doświadczenie oraz poparcie usatysfakcjonowanych klientów. Agencja ochrony Ranger zajmuje się nie wyłącznie ochroną fizyczną, realizuje też z zakresu ochrony obiektów.Do zadań agencji prócz powyższego zaliczają się: montaż systemu kamer i alarmów, obserwacja sklepów i usługi porządkowe, a także pewne usługi poszukiwania osób.

Ta dolnośląska agencja ochrony wykazała się na obszarze Dolnego Śląska jako jedna z lepszych grup od ochrony, czy bezpieczeństwa podczas imprez. Świadectwem tego jest obowiązujący certyfikat ISO 9001:2008 i również rozliczne pozytywne opinie. Agencja ochrony otrzymała też pozwolenie Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji na realizowanie usług z zakresu ochrony imprez masowych, dostaliśmy również analogiczną koncesję na wykonywanie usług detektywistycznych.

Firma ochroniarska Ranger szczyci się współpracą z czołowymi dolnośląskimi przedsiębiorstwami, zabezpieczała między innymi kompleks budynków AMW OT, to właśnie praca dla klientów firmy jest naszą najlepszą rekomendacją.

Ale oprócz obowiązków szczególnie ważne są również wyższe cele, z tego powodu nie szczędzimy sił, by pomagać szkołom. Firma Ranger współuczestniczy w różnych działaniach pomocowych, finansujemy także szkoły, głównie te interesujące się dziećmi.

Usługi agencji ochroniarskich, czy usługi detektywistyczne stały się wyjątkowo poszukiwane, jeżeli Ty także puszkujesz agencji ochroniarskiej dla siebie poznaj ofertę Ranger - biura ochrony.Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Ubrania Dziecięce

  Konwoje Sklep internetowy 4-kids z odzieżą dziecięcą. Ofertujemy szeroki wybór odzieży dziecięcej oraz niemowlęcej, ubrania dziecięce takie jak: Spodnie, Kurtki, Bluzeczki, Spodenki, Ubranka, Śpioszki, Sweterki, Swetry, Ciuszki.

  Jesteśmy mamami, k...


  26 03 2010
 • Przyczepy kempingowe

  Konwoje Firma Nachtman sprzedaje nowe przyczepy i akcesoria kempingowe renomowanych marek, takich jak Fendt, Dethleffs, BPW. Funkcjonujemy na rynku od ponad 30 lat i zajmujemy się także kompleksową obsługą przyczep i pojazdów typu furgon, między innymi serwi...


  25 05 2010
 • Browar kraftowy

  Konwoje Prost jest rzemieślniczym, rodzinnym browarem regionalnym, który należy do czołówki browarów na Dolnym Śląsku. Jesteśmy wrocławskim browarem kraftowym, który w swojej ofercie posiada piwa warzone w oparciu o tradycyjne jak i nowofalowe przepisy, o kt...


  15 11 2018