AIRPORTTAXIWROCLAW - www.businesstaxi.wroclaw.pl

AIRPORTTAXIWROCLAW


Zajmujemy się transportem Vip-ów, profesjonalne odbiory z lotnisk i hoteli na terenie całej Europy, Berlin, Drezno, Frankfurt, Monachium, Praga, Wiedeń i wiele innych … wygoda i bezpieczeństwo w dalekie trasy. Usługa wykonywana jest samochodami Mercedes klasy S.Wysoka jakość za rozsądną cene!Jesteśmy wstanie zapewnić większą ilość samochodów marki Mercedes klasy S jak i mercedes klasy E oraz busów Viano i Vito wraz z kierowcami mówiącymi w języku Angielskim..
www.businesstaxi.wroclaw.pl
Płatność kartami płatniczymi oraz obcą walutą…
Naszym priorytetem jest zadbanie o wygodę i miła atmosferę każdego klienta, zadzwoń a sprawdź +48 507 110 400 Łukasz MichalukDodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kompresory

  AIRPORTTAXIWROCLAW Kompresory w Pneumat System to kompleksowa oferta narzędzi i maszyn pneumatycznych. Oferujemy sprzedaż, serwis kompresorów oraz wynajem kompresorów. Proponujemy kompresor śrubowy i tłokowy, a także kompresory bezolejowe i przewoźne. O kompresorach wi...


  13 05 2011
 • Wroclove - serwis o Euro 2012

  AIRPORTTAXIWROCLAW Wroclove to serwis o drodze Wroclawia do Euro 2012. Codzienna porcja świeżych newsów z pierwszej ręki! Prowadzimy relacje z walki Kliczko-Adamek, która odbędzie się na otwarciu stadionu miejskiego. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do oglądania ...


  31 05 2011
 • Konwoje

  AIRPORTTAXIWROCLAW Zdajesz sobie sprawę, że w dzisiejszych czasach bezpieczeństwo osobiste jest szczególnie istotne, jednocześnie biura ochrony mogą zagwarantować je każdemu.

  Firma ochroniarska funkcjonuje na dolnośląskim rynku przeszło 14 lat, w tych latach...


  20 12 2011