Skuteczny marketing w internecie - mobile4biznes.pl

Skuteczny marketing w internecie


Mobile4biznes.pl to multikanałowa platforma internetowa, dzięki której możliwe jest tworzenie kampanii zarówno mobile jak i e-marketingowych z jednego miejsca. Poprzez integrację i automatyzację takich modułów jak SMS, MMS, SMS głosowy, E-mail oraz E-kupony rabatowe na telefon, komunikat dociera do bardzo wielu odbiorców. Mobile4biznes.pl pozwoli wszystkim Użytkownikom na stworzenie kampanii zbudowanej z wielu kanałów, a także na monitoring jej rezultatów. Nasz projekt charakteryzuje się innowacyjnymi rozwiązaniami, które usprawniają dotarcie z komunikatem do Klienta końcowego.Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Agencja marketingowa

  Skuteczny marketing w internecie Przedsiębiorstwo pod nazwą Marketing Point stanowi agencję promocyjno-marketingową zajmuje się profesjonalnym wspomaganiem różnego sortu przedsięwzięć biznesowych w zakresie projektów marketingowych i reklamowych.

  Proponowane usługi obejm...


  24 03 2011
 • Projekty Graficzne

  Skuteczny marketing w internecie Wykonuję wszelkie opracowania graficzne z myślą o tych, którzy szukają profesjonalnego i świeżego spojrzenia na projekt reklamowy i oczekują gwarancji najlepszej jakości.
  Zajmuje się projektowaniem materiałów reklamowych takich jak : plakaty, b...


  20 01 2011
 • Stojaki reklamowe

  Skuteczny marketing w internecie Stojaki-standy to zespół młodych wizjonerów, którzy znaleźli swoją pasję w produkcji i projektowaniu stojaków reklamowych. Mimo to jest to grono osób doświadczonych, którzy wdrożyli już wiele projektów: stojaków ekspozycyjnych, standów i innych konst...


  24 01 2012