Serwery wirtualne - hostit.pl

Serwery wirtualne


Hosting stron WWW oraz tanie serwery wirtualne. Nasza firma zajmuje się utrzymaniem stron WWW (tzw. hosting), serwerami dedykowanymi, wirtualnymi oraz tanią rejestracją domen europejskich. Zapraszamy osoby prywatne i firmy do współpracy.
Zdecydowana większoć małych firm oferujących tzw hosting (utrzymanie stron WWW) dla swoich klientów, świadczy te usługi przy pomocy ogólnie dostępnych i tanich rozwiązań. Nasza firma oferuje, hosting w bardziej zaawansowanej formie, tzw serwerów wirtualnych. W celu łatwego i prostego zarządzania usługą. Udostępniamy wszystkim naszym klientom profesjonalny panel administracyjny. W odróżnieniu od wielu providerów udostępniamy własny panel.
Panel administracyjny to centralne miejsce zarządzania usługą. Panel może być np. wykorzystywany do zarządzania serwerem. Wszystkie serwery wirtualne, oferowane w naszej firmie posiadają dostęp do zaawansowanego systemu, zwanego dalej panelem klienta. Z tego względu nie udostępniamy programów typu Plesk, CPanel, DirectAdmin czy WebMin.
Każd$y rejestrujący hosting czy też serwera, można skorzystać z super promocji, która zgodnie z zasadami pozwala na rejestrację polskiej domeny w zupełności za 0 zł. Zamawiane domeny zostaną aktywowane po zaksięgowaniu płatności za serwer. Ceny przedłużenia domen na okres abonamentowy jest dostępne w cenniku na naszej stronie www.
Wszystkie serwery wirtualne, podzieliliśmy na pakiety, które oferujemy w zależności od wymaganego generowanego oraz potrzebnej pojemności www. Prawie wszystkie Serwery wirtualne zezwalają na dodanie aż 10-ciu adresów IP z różnych klas C np z Hiszpanii i Polski.Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Projektowanie i wykonywanie stron WWW.

  Serwery wirtualne Strony internetowe wykonujemy z najwyższą starannością, zajmujemy się grafiką oraz animacją komputerową. Prowadzimy hosting WWW oraz pozycjonowanie. Jesteśmy firmą specjalizującą się w kompleksowej obsłudze przedsiębiorstw w zakresie projektowania or...


  24 03 2011
 • Hosting www

  Serwery wirtualne Prowadzisz biznes stacjonarny - wybierz kolejny krok i zacznij się rozwijać w sieci Internet. Zamów hosting www i promuj swoje usługi nie ograniczonej liczbie potencjalnych klientów. U nas zarejestrujesz również domenę internetową, która będzie Twoim...


  23 03 2011
 • Http://2be.pl

  Serwery wirtualne W propozycji firmy 2BE.pl znajdą Państwo duży zakres świadczeń powiązanych z hostingiem, domenami a także innymi usługami. Duży wybór świadczeń pozwala na wybranie właściwych czynności do określonych oczekiwań naszych kontrahentów. Funkcjonujemy na r...


  13 11 2015