Serwery wirtualne - hostit.pl

Serwery wirtualne


Hosting stron WWW oraz tanie serwery wirtualne. Nasza firma zajmuje się utrzymaniem stron WWW (tzw. hosting), serwerami dedykowanymi, wirtualnymi oraz tanią rejestracją domen europejskich. Zapraszamy osoby prywatne i firmy do współpracy.
Zdecydowana większoć małych firm oferujących tzw hosting (utrzymanie stron WWW) dla swoich klientów, świadczy te usługi przy pomocy ogólnie dostępnych i tanich rozwiązań. Nasza firma oferuje, hosting w bardziej zaawansowanej formie, tzw serwerów wirtualnych. W celu łatwego i prostego zarządzania usługą. Udostępniamy wszystkim naszym klientom profesjonalny panel administracyjny. W odróżnieniu od wielu providerów udostępniamy własny panel.
Panel administracyjny to centralne miejsce zarządzania usługą. Panel może być np. wykorzystywany do zarządzania serwerem. Wszystkie serwery wirtualne, oferowane w naszej firmie posiadają dostęp do zaawansowanego systemu, zwanego dalej panelem klienta. Z tego względu nie udostępniamy programów typu Plesk, CPanel, DirectAdmin czy WebMin.
Każd$y rejestrujący hosting czy też serwera, można skorzystać z super promocji, która zgodnie z zasadami pozwala na rejestrację polskiej domeny w zupełności za 0 zł. Zamawiane domeny zostaną aktywowane po zaksięgowaniu płatności za serwer. Ceny przedłużenia domen na okres abonamentowy jest dostępne w cenniku na naszej stronie www.
Wszystkie serwery wirtualne, podzieliliśmy na pakiety, które oferujemy w zależności od wymaganego generowanego oraz potrzebnej pojemności www. Prawie wszystkie Serwery wirtualne zezwalają na dodanie aż 10-ciu adresów IP z różnych klas C np z Hiszpanii i Polski.Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • WebC - Projekty graficzne, Grudziądz

  Serwery wirtualne WebC.pl - PROJEKTOWANIE WWW w Grudziądzu. Profesjonalny serwis jest dostkonałą wizytówką i narzędziem marketingowym. Zapewnij sobie unikalność w sieci korzystając z naszych usług: tworzymy strony i aplikacje oparte o technologie www, projekty graficz...


  24 03 2011
 • Profesjonalne tworzenie stron internetowych

  Serwery wirtualne Duovision jest firmą zapewniającą kompleksową usługę w postaci tworzenia i projektowania stron internetowych. Oferujemy oczywiście administrację stronami, pełny hosting, skrzynki email i pozycjonowanie. Nasza oferta jest indywidualnie dostosowana do ...


  24 03 2011
 • Nowy Sącz projektowanie stron www

  Serwery wirtualne Firma Verakom której siedzibą jest Nowy Sącz zajmuje się tworzeniem stron www, hostingiem, rejestracją domen oraz produkcją aplikacji internetowych. Propozycja zawiera ponadto usługi poligraficzne: projektowanie i druk katalogów reklamowych, widokówe...


  25 02 2012