Serwery wirtualne - hostit.pl

Serwery wirtualne


Hosting stron WWW oraz tanie serwery wirtualne. Nasza firma zajmuje się utrzymaniem stron WWW (tzw. hosting), serwerami dedykowanymi, wirtualnymi oraz tanią rejestracją domen europejskich. Zapraszamy osoby prywatne i firmy do współpracy.
Zdecydowana większoć małych firm oferujących tzw hosting (utrzymanie stron WWW) dla swoich klientów, świadczy te usługi przy pomocy ogólnie dostępnych i tanich rozwiązań. Nasza firma oferuje, hosting w bardziej zaawansowanej formie, tzw serwerów wirtualnych. W celu łatwego i prostego zarządzania usługą. Udostępniamy wszystkim naszym klientom profesjonalny panel administracyjny. W odróżnieniu od wielu providerów udostępniamy własny panel.
Panel administracyjny to centralne miejsce zarządzania usługą. Panel może być np. wykorzystywany do zarządzania serwerem. Wszystkie serwery wirtualne, oferowane w naszej firmie posiadają dostęp do zaawansowanego systemu, zwanego dalej panelem klienta. Z tego względu nie udostępniamy programów typu Plesk, CPanel, DirectAdmin czy WebMin.
Każd$y rejestrujący hosting czy też serwera, można skorzystać z super promocji, która zgodnie z zasadami pozwala na rejestrację polskiej domeny w zupełności za 0 zł. Zamawiane domeny zostaną aktywowane po zaksięgowaniu płatności za serwer. Ceny przedłużenia domen na okres abonamentowy jest dostępne w cenniku na naszej stronie www.
Wszystkie serwery wirtualne, podzieliliśmy na pakiety, które oferujemy w zależności od wymaganego generowanego oraz potrzebnej pojemności www. Prawie wszystkie Serwery wirtualne zezwalają na dodanie aż 10-ciu adresów IP z różnych klas C np z Hiszpanii i Polski.Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • pozycjonowanie stron www Szczecin

  Serwery wirtualne Decydując się na pozycjonowanie strony przez Agencję Internaktywną DG-COM zyskujecie Państwo pewność, że nasze działania nie narażają strony na restrykcje ze strony wyszukiwarki Google, której algorytm nakłada "kary" na stro...


  12 04 2008
 • HouseHosting.pl

  Serwery wirtualne Przedsiębiorstwo Clpik-studio prowadzi działalność od 2007 roku.Oferuje klientom prywatnym oraz biznesowym fachowe usługi z zakresu hostingu. Firma gwarantuje w usłudze serwerów wirtualnych błyskawiczny dostęp oraz stabilność działania, czy też dostę...


  11 08 2014
 • Hosting domen JCHost.pl

  Serwery wirtualne Hosting serwerów? Bardzo dobrze trafiłeś. Zajmujemy się hostingiem już od wielu lat. To sprawia, że nasze działanie przebiega bardzo sprawnie. Przez ten czas zebraliśmy wiele cennych wyrazów uznania, za sposób w jaki działamy i podchodzimy do klienta...


  27 01 2019