Email Marketing GetResponse - www.getresponse.pl

Email Marketing GetResponse


GetResponse to nowoczesna platforma oferująca setki praktycznych, multimedialnych rozwiązań niezbędnych do prowadzenia profesjonalnych i efektywnych kampanii marketingowych z wykorzystaniem e-maili.

Dzięki innowacyjnym technologiom oraz wieloletniemu doświadczeniu GetResponse gwarantuje najwyższą skuteczność w dostarczaniu wiadomości prosto do skrzynek mailowych Twoich subskrybentów. Wykorzystujemy wszelkie dostępne sposoby i narzędzia, aby zmaksymalizować skuteczność Twoich działań.

GetResponse - maksimum korzyści z email marketingu:

* funkcjonalne, przyjazne w użyciu narzędzie
* dostępna wersja darmowa oraz atrakcyjne pakiety cenowe
* najwyższa dostarczalność wiadomości prosto do skrzynek subskrybentów
* zarządzanie małymi oraz dużymi bazami adresowymi
* zaawansowana automatyzacja i personalizacja wysyłek
* przejrzyste raportowanie wyników kampanii
* ochrona anty-spamowa

Wieloletnie doświadczenie, które procentuje!

GetResponse posiada ponad 10-letnie doświadczenie w email marketingu i dostarczalności poczty elektronicznej na rynkach całego świata. Rocznie dostarczamy ponad pięć miliardów wiadomości email i obsługujemy ponad 140,000 małych i średnich przedsiębiorstw oraz wielu klientów korporacyjnych ze 172 krajów.Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Optymalizacja Stron WWW Warszawa

  Email Marketing GetResponse Optymalizacja stron www Warszawa to pierwszy z kilku elementów procesu pozycjonowania w wyszukiwarkach. Optymalizacja Warszawa polega na wprowadzaniu stosownych modyfikacji do Państwa strony z myślą o wyszukiwarkach internetowych. Bez właściwej optym...


  16 09 2009
 • Tworzenie stron i sklepów internetowych

  Email Marketing GetResponse Zajmujemy się tworzeniem stron www, sklepów internetowych oraz systemów zarządzania treścią (Cms).
  Strony www, które tworzymy:
  - ułatwiają dotarcie do nowych klientów
  - budują pozytywny wizerunek firmy
  - promują produkty i usługi<...


  27 04 2010
 • Chemia z Niemiec

  Email Marketing GetResponse Firma AleChemia.pl specjalizuje się w oferowaniu chemii gospodarczej. Nasza oferta obejmuje produkty pochodzące z Anglii i Niemiec. Oryginalność produktów jest zapewniona dzięki współpracy z precyzyjnie dobranymi, renomowanymi dystrybutorami. Przygot...


  06 10 2016