Craim.pl - www.craim.pl

Craim.pl


Jest to forum o tematyce informatycznej, mamy na celu pomagać i doradzać w sprawach błędów, bądź problemów ze stronami www, bądź komputerami, nasze forum zawiera kilka poradników uprawniających nasz system i komputer. Jeżeli nie ty potrzebujesz pomocy, bo znasz się na komputerach, to możesz udzielać rad, dla każdego znajdzie się miejsce! Mamy specjalnie dla was także kilka darmowych programów, gier i filmów, aby was uszczęśliwić! Na naszym forum znajduje się także offtopic, gdzie można się rozluźnić po ciężkim dniu.Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Agencja PR

  Craim.pl Serwis informacyjny branży PR (public relations) zrzeszający ludzi z branży PR i wszystkich zainteresowanych kreowaniem i kampaniami PR.
  By dostarczyć informacji związanych z tematyką Public Relations powstał portal Newsline.pl. Jest świetną baz...


  29 03 2010
 • CS-Slupsk.pl - Sieć serwerów CS 1.6 !

  Craim.pl CS-Slupsk.pl - Sieć Serwerów Counter Strike 1.6 ! Posiadamy serwery Deathrun, 4Fun, FFA, Surf. Oferujemy darmowe kanały na Ventrilo ! Organizujemy różne konkursy, więc zapraszam na forum !
  Forum: www.CS-Slupsk.pl
  Sklepik: www.CS-Slupsk.pl/f...


  09 07 2011
 • Forumopolis - Forum społecznościowe

  Craim.pl Witamy Cię na nowo otwartym forum, które z dnia na dzień zyskuje coraz to nowych użytkowników. Jego zaletą jest to, że posiada nowoczesne rozwiązania dające możliwość wykorzystania go w wielu dziedzinach życia społecznego. Każdy obywatel Forumopolis ...


  23 03 2012