Sprzęt fitness na podciśnienienie, podczerwień producent - www.spacesun.pl

Sprzęt fitness na podciśnienienie, podczerwień producent


Jesteśmy firmą produkcyjną działającą na rynku solaryjnym i fitness od 1998 roku.
Zajmujemy się produkcją urządzeń do likwidacji cellulitu w podciśnieniu Body Space jak i w podczerwieni InfraRed, solariami Space Sun, urządzeniami do wibrotreningu, a także solariami dla koni Space Horse. Działamy na terenie całej Polski, a także poza jej granicami.

Jesteśmy firmą, która cały czas się rozwija, mamy wiele nowych pomysłów, a także na bieżąco udoskonalamy nasze urządzenia. Z każdym klientem współpracujemy indywidualnie, pomagamy w aranżacji lokalu, zapewniamy profesjonalne doradztwo techniczne, a na życzenie klienta przygotowujemy projekty reklamowe. Jesteśmy bardzo elastyczni i komunikatywni, więc każdy nasz kontrahent może liczyć na profesjonalne podejście przy doborze asortymentu.

Posiadamy własny serwis na terenie całego kraju, dlatego każdy klient może liczyć na szybkie rozwiązanie zaistniałego problemu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, skorzystania z naszych usług oraz do współpracy.


Posiadamy własny serwis na terenie całego kraju.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, skorzystania z naszych usług oraz do współpracy.Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Portal dla aktywnych

  Sprzęt fitness na podciśnienienie, podczerwień producent Nie masz z kim uprawiać ulubionego sportu? Chcesz się pokazać, zmierzyć z tysiącami sportowców z całego kraju? Dzięki naszej stroniestanie się to realne.Tylko u nas przeczytasz o aktualnościach sportowychw swojej okolicy, dowiesz się które obiekty są...


  16 09 2009
 • Rowery Sklep

  Sprzęt fitness na podciśnienienie, podczerwień producent Asortyment sklepów rowerowych może zaskoczyć nawet długoletniego, doświadczonego cyklistę. Producenci gadżetów każdego dnia prześcigają się w proponowaniu nowoczesnych rozwiązań poprawiających komfort poruszania się na dwóch kółkach.
  Jednym z b...


  29 10 2010
 • Sklep sportowy

  Sprzęt fitness na podciśnienienie, podczerwień producent Sportowców, szkoły oraz osoby uprawiające jakikolwiek sport z pewnością zainteresuje oferta hurtowni sportowej SK-Sport z Rzeszowa. Oferujemy naszym klientom konkurencyjne ceny i bardzo duży wybór. Szkoły mogą zaopatrzyć się u nas w sprzęt sportowy p...


  31 03 2015