Smieszne teksty - www.yafud.pl

Smieszne teksty


Portal rozrywkowy Yafud.pl gromadzi zabawne teksty z życia wzięte. Rozmyślasz nad tym, że miałeś niesamowicie ciężki dzień to koniecznie zajrzyj obczaić zabawne historie umieszczone przez innych. Wszystkim wiadomo przecież, iż nic tak nie poprawia nastroju jak nie nasze nieszczęścia.

Masz absolutnie dosyć nudnych portali rozrywkowych z wcale nie śmieszącymi filmikami, historiami czy dowcipami? Wydaje ci się, że przejrzałeś wszystko w internecie? Chciałbyś nareszcie natrafić na oryginalną stronę gwarantującą dobrą zabawę?

Zapraszamy na Yafud - zobacz świeże spojrzenie na humor. Po cóż przejmować się chwilowymi wtopami, niewątpliwie sensowniej jest dzielić się z obcymi oraz zamienić to w super historyjkę z życia. Masz w życiu wyjątkowego farta, nie imają się ciebie wpadki – to poznaj chociaż śmieszne anegdoty opublikowane przez wpadkowiczów.Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kylie Minogue

  Smieszne teksty Kylie Minogue - najstarszy i największy polski serwis internetowy dla wszystkich fanów Księżniczki Pop - istniejemy w polskim Internecie od 2001 roku!
  Znajdziesz tutaj najnowsze informacje z życia Kylie, dyskografię, bogatą galerię zdjęć Kylie, ...


  21 01 2011
 • Konkursy

  Smieszne teksty Internet bez wątpienia jest fenomenem naszych czasów. Jego uniwersalność pozwala go zastosować w każdej dziedzinie. W tym miejscu chcielibyśmy zaproponować Państwu niezwykle skuteczną formę promocji towarów i usług. Od pewnego czasu stały się nią kon...


  09 02 2012
 • Życzenia świąteczne Bożonarodzeniowe

  Smieszne teksty Na prezentowanej witrynie przywitają was wspaniałe życzenia świąteczne nadesłane przez użytkowników strony. Życzenia na święta zostały podzielone na życzenia bożonarodzeniowe, życzenia wielkanocne oraz na Nowy Rok. Użytkownicy mają również udostępnio...


  23 11 2014