Obsługa najlepszych eventów. Dj na każdą okazję. - www.djweselewarszawa.pl

Obsługa najlepszych eventów. Dj na każdą okazję.


Zajmujemy się kompleksową obsługą imprez. W skład której wchodzi prowadzenie, obsługa muzyczna oraz obsługa techniczna imprez. Nasza specjalność to eventy firmowe oraz imprezy tematyczne.

Bazujemy na prywatnym sprzęcie, gwarantujemy konkurencyjne ceny i wysoką jakość. Zapewniamy zawodowe systemy nagłośnieniowe, oświetlenie koncertowe, dekoracyjne i architektoniczne, multimedialne projektory i podesty sceniczne.

Dokładamy wszelkich starań, aby zawsze być o krok przed innymi.
Poznaj nas i zaproś na swój event!Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Muzyka relaksacyjna bez opłat VTM

  Obsługa najlepszych eventów. Dj na każdą okazję. VTM to profesjonalna muzyka relaksacyjna i terapeutyczna niemieckiej wytwórni VTM Dr Stein. Nagrania Arnda Steina, znane i cenione od ponad 20 lat na rynku profesjonalnej muzyki relaksacyjnej narodzone zostały złotą płytą za album Am Meer. Spokojna m...


  23 08 2009
 • Taniec towarzyski

  Obsługa najlepszych eventów. Dj na każdą okazję. Serwis taneczny poświęcony miłośnikom tańca towarzyskiego. Wydarzenia, forum, artykuły, ogłoszenia, nauka tańca, turnieje, galerie zdjęć, wyniku turniejów tańca towarzyskiego online. Forum taneczne – taniec towarzyski - wszystko o najpopularniejszych...


  20 03 2010
 • Zespół Muzyczny EKATON

  Obsługa najlepszych eventów. Dj na każdą okazję. Zespół muzyczny EKATON z Lublina, to trzyosobowa grupa z wysokiej klasy wokalistką, wykonująca bogaty i różnorodny repertuar. Specjalizujemy się w obsłudze wesel, bal, bankietów oraz innych uroczystości wraz z pełną konferansjerką.
  Gramy na spr...


  03 11 2010