Iluzjonista Tomasz Jusza - www.tomaszjusza.com

Iluzjonista Tomasz Jusza


Pokaz iluzji to wspaniała, nowoczesna rozrywka. Doskonale wie o tym Tomasz Jusza, młody, nietuzinkowy iluzjonista z Pomorza, który z dużą swobodą i gracją zabiera nas do świata iluzji. Jego pokazy to doskonała mieszanka kilku elementów - elegancji, swobody i poczucia humoru. Całość tworzy piękne, niezapomniane widowisko!
Do wyboru macie Państwo dwie formy pokazu - pokaz sceniczny, nadający się na większe imprezy, a także pokaz stolikowy, w którym iluzjonista zaprezentuje Wam drobne efekty z dziedziny tak zwanej mikroiluzji. Serdecznie zapraszamyDodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • DIAPOL Wrocław Catering

  Iluzjonista Tomasz Jusza Firma DIAPOL Wrocław Catering oferuje bogatą ofertę usług z zakresu organizacji imprez dla firm, osób prywatnych oraz instytucji. Ponad 1500 organizacji imprez od 10 do 1000 osób dały nam możliwość zdobycia wyjątkowych kwalifikacji oraz doświadczenia...


  23 03 2011
 • Miss internetu dla dziewczyn z Polski

  Iluzjonista Tomasz Jusza Konkursy piękności od zawsze cieszyły się i dalej cieszą wielką popularnością i zainteresowaniem. Z jednej strony bardzo podekscytowane są osoby biorące w nich udział, a z drugiej podobnie obserwatorzy. Dzięki internetowi można obecnie prowadzić wybo...


  02 07 2012
 • Iluzjonista Piotr Tyczyński

  Iluzjonista Tomasz Jusza Iluzja jest sztuką, która powinna wzbudzać ekscytację, zaskakiwać, działać na przekór prawom fizyki, pobudzać wyobraźnię i przede wszystkim zabawiać widza.
  Iluzjonista Piotr Tyczyński doskonale o tym wie, dlatego w swoim repertuarze prezentuje ...


  17 10 2013