Zwrot podatku z Niemiec - biuro pośrednictwa - www.euro-punkt.pl

Zwrot podatku z Niemiec - biuro pośrednictwa


Europejskie Centrum Podatkowe powstało po to, by merytorycznie wspierać Polaków w staraniach o zwrot zagranicznego podatku. Za pracę za granicą zwykle odliczana jest zbyt wysoka zaliczka na podatek od dochodów, można się później starać o zwrot tej nadpłaty. Nieznajomość zagranicznego prawa podatkowego, brak umiejętności płynnego posługiwania się obcym językiem oraz ogólna niechęć do zagranicznych urzędów przyczyniają się do tego, że wielu Polaków odpuszcza w walce o należny im zwrot podatku. Europejskie Centrum Podatkowe pomaga dopełnić wszystkie formalności i sprawia, iż zdecydowana grupa pracujących za granicą odzyskuje nadpłaconą kwotę. Aby otrzymać doradztwo z zakresu rozliczeń podatkowych, trzeba jedynie wypełnić kwestionariusz dostępny na stronie euro-punkt.pl, a następnie oczekiwać na odpowiedź ze strony konsultanta.


W Europejskim Centrum Podatkowym dostajesz kompleksową usługę, dzięki której o nic nie musisz się już martwić. Firma za Ciebie zorganizuje niezbędne druki urzędowe, wytłumaczy Ci, w jaki sposób je wypełnić i będzie Cię reprezentować w zagranicznych urzędach. Na bieżąco będziesz informowany o postępach w Twojej sprawie, a status postępowania w sprawie zwrotu podatku z Niemiec, czy innego kraju, możesz sprawdzać w specjalnym panelu klienta on-line. Usługa jest zupełnie bezpieczna, opłatę za nią uiszczasz dopiero w momencie, gdy dostaniesz decyzję podatkową. ECP posiada odpowiednie ubezpieczenie OC, co również uwypukla uczciwość firmy.


Pomoc w sprawach wiążących się ze zwrotem zagranicznego podatku nie jest wyłączną działalnością firmy. Przy pomocy kancelarii możesz też uzyskać dodatkowe świadczenia pieniężne, które możesz zyskać, gdy masz legalne zatrudnienie w Austrii, Holandii, czy innym kraju.Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • PITy 2011

  Zwrot podatku z Niemiec - biuro pośrednictwa Rozliczenie podatkowe nie jest trudne! Odwiedź naszą stronę i dowiedz się jak bez zdobywania dodatkowych kwalifikacji rozliczyć PITy 2011 samemu. Zrobisz to nie wychodząc z domu, zaledwie w kilka minut. Pobierając nasz darmowy program – PITy 2011 uzy...


  24 01 2012
 • Biuro księgowe w Szczecinie

  Zwrot podatku z Niemiec - biuro pośrednictwa Błędy biur rachunkowych – z czego wynikają? Popełnianie błędów jest ryzykiem wpisanym w każdy rodzaj działalności gospodarczej. Tyczy się to także biur rachunkowych. Dlatego właśnie tak ważne jest to, aby klient decydujący się na współpracę z takim b...


  07 11 2012
 • Porady dla firm - Gazeta Biznesowa

  Zwrot podatku z Niemiec - biuro pośrednictwa Wiele osób głowi się każdego dnia, czy przypadkiem nie warto odstawić etatu na bok i rozpocząć własnej przygody w biznesie, a jest to przeżycie nie do opisania o czym przekonał się już nie jeden przedsiębiorca.

  Najpierw zacznijmy od tego j...


  08 01 2015