Palety Euro Beczki plastikowe używane - furex.pl

Palety Euro Beczki plastikowe używane


Furex to działająca w branży opakowań, ogólnopolska firma paletowa. Główna dziedzina działalności firmy, to wszystko co związane z paletami drewnianymi. Prowadzą skup sprzedaż, na stanie, do natychmiastowego transportu mają wszelkie palety drewniane. Są to przede wszystkim palety euro, palety epal, palety dusseldorf, palety na płozach, palety jednorazowe, skrzyniopalety, nadstawki paletowe, EUR, EPAL. Innym rodzajem opakowań oferowanym przez Furex, są beczki, wszelkie rozmiary, pojemności i wymiary. Są to beczki metalowe, beczki plastikowe, kanistry, beczki z tworzywa sztucznego, opakowania z tworzyw sztucznych, kanistry z tworzywa i wiele innych. Furex zajmuje się też recyklingiem opakowań, posiada wszelkie niezbędne zezwolenia na odbiór transport i składowanie odpadów, które odbiera w całej Polsce własnym transportem, wystawiając odpowiednie dokumenty świadczące o odbiorze i przeprowadzeniu recyklingu, co daje firmom, "papierek" świadczący o jego przeprowadzeniu. Furex dostarcza swoje palety i beczki w całej Polsce własnym transportem, czy to małym autem, czy dużym ciężarowym czy całym tirem. Sąsiednie województwa, lubelskie, podkarpackie, mazowieckie, świętokrzyskie, samochody Furexu, odwiedzają praktycznie codziennie. Zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty na opakowania, palety drewniane i beczki z firmy Furex, Radom, Wierzbica, Kolonia Rzeczków. Zapraszamy!Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • ARCUS - termowizja, badania termowizyjne

  Palety Euro Beczki plastikowe używane termowizja, badania termowizyjne, diagnostyka termograficzna, badania termowizyjne, pomiary termowizyjne, usługi elektryczne, elektryczne, pomiary, przeglądy, instalacje elektryczne, instalacje, serwis elektryczny, pomiary natężenia, oświetlenia, wro...


  28 12 2008
 • Kontenery budowlane Warszawa

  Palety Euro Beczki plastikowe używane Oferta kontenerów różnego przeznaczenia w mieście Warszawa. Weldon oferuje kontenery sanitarne i morskie wykonane zgodnie z normami ISO 9001, 14001 i PN-N-14001 dającymi gwarancję wysokiej jakości wykonania. Doświadczenie i nowoczesna technologia wyt...


  19 05 2010
 • Rzgowski producent koszul

  Palety Euro Beczki plastikowe używane Ego-man to drogeria internetowa z ubraniami dla mężczyzn, a to opis witryny web jej działalności.
  Przedsiębiorstwo odzieżowe posiada bogatą kolekcję mody dla panów, w jej zakres wchodzą bluzki męskie, spodnie, koszulki, bluzy i kurtki.
  Eg...


  25 10 2013