P.P.H.U. "RAWAL" transport kielce - chłodnie - www.rawal-kielce.pl

P.P.H.U. "RAWAL" transport kielce - chłodnie


RAWAL - Usługi transportowe Kielce. Firma zajmuje się transportem samochodowym do 3.5t. Transport chłodniczy. Transport krajowy i miedzynarodowy. Firma istnieje od 1992 r.Wyspecjalizowaliśmy się w transporcie farmaceutyków, gdyż większość samochodów, które posiadamy jest wyposażona w chłodnie. Naszymi samochodami jeżdżą kierowcy z długoletnim stażem w transporcie krajowym i miedzynarodowym. Posiadamy stałą bazę w Kielcachprzy ul. Legnickiej 1 (na terenie LOK-u), gdzie istnieje także możliwość magazynowania przewożonego towaru.Nasze samochody nie posiadają tachografówDodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Budowa domów Warszawa

  P.P.H.U. "RAWAL" transport kielce - chłodnie Istnieje wiele firm które zajmują się kompleksową realizacją projektów budowlanych jedną z takich firm jest firma ImpregBud która realizacją projektów budowlanych zajmuje się od 1978 roku. Przez ten czas zdobyliśmy zaufanie wielu osób. Nasza firma do...


  23 03 2011
 • Spawanie tłumików Szczecin

  P.P.H.U. "RAWAL" transport kielce - chłodnie Uszkodzony tłumik w samochodzie może przydarzyć się każdemu. Właśnie dlatego postanowiliśmy zaproponować państwu usługę : spawanie tłumików.
  Nasz warsztat samochodowy w Szczecinie specjalizuje się od wielu lat w kompleksowych naprawach aut. Pod...


  22 10 2018
 • Czyszczenie kanap

  P.P.H.U. "RAWAL" transport kielce - chłodnie Świadczymy usługi związane z utrzymaniem czystości mebli tapicerowanych jak i powierzchni dywanów i wykładzin.
  Naszym zadaniem jest doprowadzenie materiału kanap, narożników, materacy, foteli, krzeseł do oryginalnego wyglądu, likwidując w trakc...


  28 06 2019