Kamerzysta Szczecin, wideofilmowanie ślubów The Black Moon - www.theblackmoon.pl

Kamerzysta Szczecin, wideofilmowanie ślubów The Black Moon


Video-filmowanie ślubów to jest to co lubimy, kochamy i robimy. Niezmierną satysfakcją jest dla nas uwiecznianie najcudowniejszych chwil, aby wspomnienia nie zostały zapomniane przez długi czas. Firma The Black Moon stworzy dla Was piękny film, który będzie wspaniałą pamiątką na długie lata. Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio, w którym prezentujemy filmy ze ślubu, teledyski weselne, a także inne nasze projekty, jak np. strony internetowe. Nie każdy, kto posiada kamerę, potrafi filmować. My potrafimy, dlatego oferujemy Wam profesjonalne usługi, w zakres których wchodzi filmowanie ślubów, chrztów, studniówek i innych ważnych dla Was uroczystości.Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Hydraulik Warszawa

  Kamerzysta Szczecin, wideofilmowanie ślubów The Black Moon Firma Multihydro z Warszawy istnieje na lokalnym rynku usług hydraulicznych od 4 lat.
  W tym czasie, dzięki stosowaniu innowacyjnych technologii i najwyższych standardów jakości, zyskaliśmy dużą renomę i zaufanie wśród klientów.
  W naszej ofe...


  29 03 2011
 • Sala Gala - sala weselna Szepietowo

  Kamerzysta Szczecin, wideofilmowanie ślubów The Black Moon Bardzo przestronną i nowoczesną salę w której komfortowo może bawić się nawet 350 osób Lokal z klimatyzacją i centralnym ogrzewaniem Duży parkiet taneczny ze sceną dla orkiestry Bogatą ofertę kulinarną pozwalającą komponować menu spośród szerokiego w...


  03 11 2011
 • Nagrobki

  Kamerzysta Szczecin, wideofilmowanie ślubów The Black Moon W ofercie firmy kamieniarskiej MADEX znajdziecie Państwo asortyment tzw kamienny czyli wykonany z kamienia naturalnego jakim jest głównie granit. Na ten asortyment składają się np. nagrobki, pomniki, parapety, blaty kuchenne i łazienkowe, okładziny n...


  15 01 2012