JANUSZ MITAS inwentaryzacja kominów - www.kominiarze-warszawa.pl

JANUSZ MITAS inwentaryzacja kominów


Do obowiązków kominiarzy pracujących w zakładzie usług Janusza Mitasa przynależy m.in. cykliczne badanie drożności i szczelności przewodów kominowych (oraz ich oczyszczanie), kontrolowanie instalacji gazowej w domu albo biurze lub również zamontowanie nasad kominowych w położeniach narażonych na intensywne wiatry i dokuczliwe warunki funkcjonowania. Zakład kominiarski podejmuje się obowiązkowego egzekwowania zleceń zgodnie z wytycznymi Prawa Budowlanego zarówno w wypadku kominów standardowych z cegły, jak i kominów ceramicznych, betonowych bądź również zrealizowanych z rur kwasoodpornych. Uzupełniające informacje zamieszczono na stronie internetowej firmy kominiarskiej.Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Prace wysokościowe

  JANUSZ MITAS inwentaryzacja kominów Strona internetowa przedstawia grupę prac wysokościowych różnego rodzaju, począwszy od mycia rozległych powierzchni szklanych kończąc na odśnieżaniu dachów. Realizacja prac przebywa przy użyciu innowacyjnych technik, umożliwiających szybkie i sprawne...


  26 07 2011
 • Paczki Anglia Polska

  JANUSZ MITAS inwentaryzacja kominów Szukasz sprawdzonego kuriera w internecie ? Interesuje Cię wysłanie paczki Anglia Polska ? Nie szukaj dalej ! Transtoke to sprawdzona firma z kilkuletnim doświadczeniem, która działa w pełni legalnie na rynku.
  Z nami wyślesz przesyłki na tereni...


  25 11 2011
 • Monitoring emisji spalin

  JANUSZ MITAS inwentaryzacja kominów Firma MRU Sp. z o. o sprzedaje i serwisuje analizatory spalin, detektory gazów, manometry, przyrządy do regulacji kotłów .Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem marki MRU GMBH.
  Wykonujemy kalibracje wszystkich analizatorów MRU. Wdrażamy system...


  09 08 2012