Hale pomorskie - www.rosmont.pl

Hale pomorskie


Poprzez nadanie specjalnego kształtu słupom i ryglom uzyskano bardzo smukłe i wytrzymałe profile, które ponadto posiadają zaokrąglone naroża zewnętrzne dając efekt tzw. "soft-line". Pozwala to budować ładne i estetyczne fasady z widocznymi wąskimi liniami podziału.
Elastyczność systemu umożliwia konstruowanie ścian wklęsłych, wypukłych, tworzenie fragmentów narożnych, łamanych w poziomie i w pionie - pozwala więc na wykonanie różnorodnych konstrukcji począwszy od typowej ściany osłonowej, poprzez rozbudowane ściany o dużych płaszczyznach przeszklenia, mocowanych do istniejących budynków lub do specjalnie przygotowanych hal i konstrukcji stalowych, ściany wypełniające, aż do konstrukcji przestrzennych typu: rotundy, ogrody zimowe wiatrołapy, werandy, świetliki, daszki itp Budowa magazynów wymaga kompleksowego działania. Budowa magazynów jeszcze nigdy nie była tak prosta. Wysoka jakość wykonania, elastyczność przy wyborze wymiarów budynku, niskie koszty eksploatacji, szybka realizacja inwestycji to korzyści, których inwestorzy oczekują przy budowie budynków handlowych.Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kolekcje

  Hale pomorskie Firma Elzap oferuje meble biurowe, metalowe, szkolne, medyczne, hotelowe, pracownicze i gabinetowe. Specjalizacja to także lady recepcyjne, ekspozycja, fotele, krzesła, szafki ubraniowe, biurka, najnowsze modele. Meble biurowe zaaranżujemy i wyposaży...


  24 03 2011
 • DarPol Bydgoszcz - laserowe cięcie metali

  Hale pomorskie Firma Darpol z Bydgoszczy, od początku swojej działalności, czyli od 1988 roku, współpracuje z wieloma przedsiębiorstwami użytkującymi swój własny tabor kolejowy. Główna działalności Firmy Darpol opiera się na:
  - wytwarzaniu, regeneracji oraz h...


  13 12 2012
 • Kątownik - Płaskownik - Polmet

  Hale pomorskie Użytek stali. Stal to żelazo z dodatkiem węgla w stosunku od minimalnego procentu, w ilościach niemal praktycznie żadnych, do bliżej 2%. Zawartość C ma wielki wpływ na charakterystykę otrzymanego stopu.

  Wyróżnia się dwie największe grupy ...


  20 12 2016