Fotograf Łódź, fotografia okolicznościowa. - www.studioqla.pl

Fotograf Łódź, fotografia okolicznościowa.


Studio Qla fotograf łódź, jest indywidualnym projektem, przystępującym do tworzenia fotografii, elementów architektury oraz grafiki. Specjalizujemy się głównie w fotografii począwszy od artystycznej poprzez studyjną i plenerową a skończywszy na fotografii reporterskiej.

Realizujemy się również w grafice użytkowej ( okładki, plakaty, ulotki, wizytówki) jak i w architekturze wnętrz (projektowanie i aranżacja wnętrz). W skład szerokiego wachlarza usług Studia Qla wchodzą fotografie produktów, wszelkiego rodzaju, przeróżnych form i wielkości.

Fotografie korporacyjne pomocne w promocji firm poprawie ich wizerunku, prezentacji załogi jak i siedziby. Studio Qla zajmuje się, tworzy Logotypy czyli małe formy graficzne będących głównym identyfikatorem wizualnym firmy tzw. Logo firmy.

Każda poważna szanująca się firma powinna posiadać takie logo, unikalne które kojarzy się i identyfikuje się z daną firmą. Doświadczenie, pasja, umiejętności gwarantują zadowolenie ze współpracy na każdym jej etapie.

Cennik firmy jest bardzo atrakcyjny i mocno konkurencyjny przy zachowaniu najwyższej jakości usług. Z pełnym zakresem prac i czynności można zapoznać się na stronie internetowej firmy www.studioqla.plDodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Tłumacz niemieckiego - Ger-Media

  Fotograf Łódź, fotografia okolicznościowa. Firma Ger-Media oferuje profesjonalne usługi tłumaczeń pisemnych pod kątem języka niemieckiego. Firma specjalizuje się w tłumaczeniu tekstów z takich dziedzin jak: technika, IT czy nauki społeczne. W ofercie znajdują się również tłumaczenia tekstów s...


  24 03 2011
 • OPTIK CENTER EKSPRES okulista

  Fotograf Łódź, fotografia okolicznościowa. Optik Center Ekspres to firma prężnie działająca w branży optycznej. Od 2000 roku udało nam się otworzyć sieć salonów w Szczecinie, Świnoujściu oraz w Bydgoszczy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nasza wszechstronną ofertą. W każdym z naszyc...


  30 10 2013
 • Podnośniki Mielec

  Fotograf Łódź, fotografia okolicznościowa. Jeśli interesuje Państwa zrealizowanie czynności na wysokościach albo wypożyczenie podestów lub podnośników, to zachęcamy do zaznajomienia się z propozycją przedsiębiorstwa EWEREST Mirosław Jachym, którego siedziba zlokalizowana w Mielcu. Oferujemy a...


  15 04 2015