Fotograf Łódź, fotografia okolicznościowa. - www.studioqla.pl

Fotograf Łódź, fotografia okolicznościowa.


Studio Qla fotograf łódź, jest indywidualnym projektem, przystępującym do tworzenia fotografii, elementów architektury oraz grafiki. Specjalizujemy się głównie w fotografii począwszy od artystycznej poprzez studyjną i plenerową a skończywszy na fotografii reporterskiej.

Realizujemy się również w grafice użytkowej ( okładki, plakaty, ulotki, wizytówki) jak i w architekturze wnętrz (projektowanie i aranżacja wnętrz). W skład szerokiego wachlarza usług Studia Qla wchodzą fotografie produktów, wszelkiego rodzaju, przeróżnych form i wielkości.

Fotografie korporacyjne pomocne w promocji firm poprawie ich wizerunku, prezentacji załogi jak i siedziby. Studio Qla zajmuje się, tworzy Logotypy czyli małe formy graficzne będących głównym identyfikatorem wizualnym firmy tzw. Logo firmy.

Każda poważna szanująca się firma powinna posiadać takie logo, unikalne które kojarzy się i identyfikuje się z daną firmą. Doświadczenie, pasja, umiejętności gwarantują zadowolenie ze współpracy na każdym jej etapie.

Cennik firmy jest bardzo atrakcyjny i mocno konkurencyjny przy zachowaniu najwyższej jakości usług. Z pełnym zakresem prac i czynności można zapoznać się na stronie internetowej firmy www.studioqla.plDodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Przeprowadzki

  Fotograf Łódź, fotografia okolicznościowa. Witamy PaństwaPrzeprowadzka jest stresującym doświadczeniem,dlatego tak często dochodzi do popełnianych błędów podczas przeprowadzki.Firma ABC Przeprowadzki Kraków istnieje na rynku usług transportowych prawie 25 lat,dlatego zaoszczędzi Ci czasu,stre...


  02 09 2011
 • Sprzęt pożarniczy - http://www.ppoz.sklep.pl

  Fotograf Łódź, fotografia okolicznościowa. W ofercie firmy PHU POŻ-POL odnajdą Państwo dużą różnorodność produktów związanych z ochroną przeciwpożarową. Proponujemy tylko produkty wywodzące się od uznanych producentów, co sprawia, że możemy zapewnić ich świetną jakość. Część naszej oferty zaw...


  02 12 2015
 • Dj na wesele - mixtura.com.pl

  Fotograf Łódź, fotografia okolicznościowa. Jesteśmy ekipą osób, które usługami dotyczącymi oprawy muzycznej imprez wszelkiego rodzaju zajmują się od sporej ilości lat. W głównej mierze oferujemy nasze usługi na obszarze stolicy oraz jej bardzo bliskich okolic. Możemy pochwalić się świetnym sp...


  08 09 2017