Fotograf Łódź, fotografia okolicznościowa. - www.studioqla.pl

Fotograf Łódź, fotografia okolicznościowa.


Studio Qla fotograf łódź, jest indywidualnym projektem, przystępującym do tworzenia fotografii, elementów architektury oraz grafiki. Specjalizujemy się głównie w fotografii począwszy od artystycznej poprzez studyjną i plenerową a skończywszy na fotografii reporterskiej.

Realizujemy się również w grafice użytkowej ( okładki, plakaty, ulotki, wizytówki) jak i w architekturze wnętrz (projektowanie i aranżacja wnętrz). W skład szerokiego wachlarza usług Studia Qla wchodzą fotografie produktów, wszelkiego rodzaju, przeróżnych form i wielkości.

Fotografie korporacyjne pomocne w promocji firm poprawie ich wizerunku, prezentacji załogi jak i siedziby. Studio Qla zajmuje się, tworzy Logotypy czyli małe formy graficzne będących głównym identyfikatorem wizualnym firmy tzw. Logo firmy.

Każda poważna szanująca się firma powinna posiadać takie logo, unikalne które kojarzy się i identyfikuje się z daną firmą. Doświadczenie, pasja, umiejętności gwarantują zadowolenie ze współpracy na każdym jej etapie.

Cennik firmy jest bardzo atrakcyjny i mocno konkurencyjny przy zachowaniu najwyższej jakości usług. Z pełnym zakresem prac i czynności można zapoznać się na stronie internetowej firmy www.studioqla.plDodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Rehmedis Leczenie Kręgosłupa Warszawa

  Fotograf Łódź, fotografia okolicznościowa. Znajdujące się w Warszawie REHMEDIS CENTRUM REHABILITACJI zapewnia profesjonalną pomoc w problemach z kręgosłupem lub stawami. Znajdujemy przyczynę problemu, która leczona jest przez ściśle przeprowadzoną serię czynności rehabilitacyjnych. Każdy klie...


  17 09 2014
 • Jplgroup.pl

  Fotograf Łódź, fotografia okolicznościowa. Jeśli są Państwo zainteresowani usługami audytowymi, doradczymi lub informatycznymi, to zapraszamy do zaznajomienia się z propozycją, która została zaprezentowana przez firmę JPL Group. Siedziba naszej firmy znajduje się w Warszawie. Wieloletnia koop...


  22 10 2015
 • Szafy Mmisleeping.pl

  Fotograf Łódź, fotografia okolicznościowa. Jeśli szukają Państwo oryginalnych mebli wysokiej klasy to zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą przedsiębiorstwa MMI Sleeping. Do produkcji naszych mebli wykorzystujemy naturalne forniry, które pozyskiwane są ze staranie dobieranych elementów drew...


  23 11 2015