Fotograf Łódź, fotografia okolicznościowa. - www.studioqla.pl

Fotograf Łódź, fotografia okolicznościowa.


Studio Qla fotograf łódź, jest indywidualnym projektem, przystępującym do tworzenia fotografii, elementów architektury oraz grafiki. Specjalizujemy się głównie w fotografii począwszy od artystycznej poprzez studyjną i plenerową a skończywszy na fotografii reporterskiej.

Realizujemy się również w grafice użytkowej ( okładki, plakaty, ulotki, wizytówki) jak i w architekturze wnętrz (projektowanie i aranżacja wnętrz). W skład szerokiego wachlarza usług Studia Qla wchodzą fotografie produktów, wszelkiego rodzaju, przeróżnych form i wielkości.

Fotografie korporacyjne pomocne w promocji firm poprawie ich wizerunku, prezentacji załogi jak i siedziby. Studio Qla zajmuje się, tworzy Logotypy czyli małe formy graficzne będących głównym identyfikatorem wizualnym firmy tzw. Logo firmy.

Każda poważna szanująca się firma powinna posiadać takie logo, unikalne które kojarzy się i identyfikuje się z daną firmą. Doświadczenie, pasja, umiejętności gwarantują zadowolenie ze współpracy na każdym jej etapie.

Cennik firmy jest bardzo atrakcyjny i mocno konkurencyjny przy zachowaniu najwyższej jakości usług. Z pełnym zakresem prac i czynności można zapoznać się na stronie internetowej firmy www.studioqla.plDodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Produkcja opakowań Kraków

  Fotograf Łódź, fotografia okolicznościowa. Jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej nietypowe opakowania. Oferujemy szeroką gamę kartonów. Mogą to być pudła (pudełka) jednoczęściowe, dwuczęściowe, a także wieloczęściowe o różnych rozmiarach. Dodatkowo, w zależności od potrzeb klientów ...


  05 08 2010
 • Dezynsekcja-Deratyzacja Warszawa-DDD Perfekt

  Fotograf Łódź, fotografia okolicznościowa. Zwalczanie gryzoni to ciężka i długo trwający zabieg, ze względu na to iż większość szkodników jest przebiegłych. Zwalczanie owadów biegających jest jednym z zajęć które firma DDD Perfekt wykonuje z pełnym profesjonalizmem. Usuwanie pluskwy domowej j...


  24 03 2011
 • Wdmuchiwanie celulozy - Toruń

  Fotograf Łódź, fotografia okolicznościowa. Jeśli chcesz dobrze ocieplić swój dom skorzystaj z form natryskowych. Nasza firma zajmuje się właśnie izolacjami tego typu. Brak mostków termicznych, długoletnia gwarancja, najwyższy opór cieplny to tylko niektóre zalety użycia izolacji natryskowych....


  18 05 2018