Fotograf Łódź, fotografia okolicznościowa. - www.studioqla.pl

Fotograf Łódź, fotografia okolicznościowa.


Studio Qla fotograf łódź, jest indywidualnym projektem, przystępującym do tworzenia fotografii, elementów architektury oraz grafiki. Specjalizujemy się głównie w fotografii począwszy od artystycznej poprzez studyjną i plenerową a skończywszy na fotografii reporterskiej.

Realizujemy się również w grafice użytkowej ( okładki, plakaty, ulotki, wizytówki) jak i w architekturze wnętrz (projektowanie i aranżacja wnętrz). W skład szerokiego wachlarza usług Studia Qla wchodzą fotografie produktów, wszelkiego rodzaju, przeróżnych form i wielkości.

Fotografie korporacyjne pomocne w promocji firm poprawie ich wizerunku, prezentacji załogi jak i siedziby. Studio Qla zajmuje się, tworzy Logotypy czyli małe formy graficzne będących głównym identyfikatorem wizualnym firmy tzw. Logo firmy.

Każda poważna szanująca się firma powinna posiadać takie logo, unikalne które kojarzy się i identyfikuje się z daną firmą. Doświadczenie, pasja, umiejętności gwarantują zadowolenie ze współpracy na każdym jej etapie.

Cennik firmy jest bardzo atrakcyjny i mocno konkurencyjny przy zachowaniu najwyższej jakości usług. Z pełnym zakresem prac i czynności można zapoznać się na stronie internetowej firmy www.studioqla.plDodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Wypożyczalnia rehabilitacyjna

  Fotograf Łódź, fotografia okolicznościowa. Od sporej liczby lat nasza firma „Orbiqa” istnieje na rynku i zajmuje się wynajmem sprzętu fitness. Nasze możliwości obejmują a także sprzęt rehabilitacyjny. Jeśli chodzi o aktualne rodzaje sprzętu jakie mamy w wynajmie to między innymi są to: wiosła...


  08 11 2016
 • Znakowanie szlaków - pttk.com.pl

  Fotograf Łódź, fotografia okolicznościowa. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą propozycją wycieczek po Warszawie. Nasz oddział PTTK specjalizuje się w organizacji takich przedsięwzięć turystycznych. Jesteśmy przekonani, że dzięki bardzo bogatemu i szerokiemu doświadczeniu oraz kon...


  25 07 2018
 • Zabiegi medycyny estetycznej warszawa - manikowska.eu

  Fotograf Łódź, fotografia okolicznościowa. Prowadzony przez nas gabinet zabiegów medycyny estetycznej działający w Warszawie to miejsce absolutnie wyjątkowe. Znajdziesz tu dla siebie nowoczesne i konkretnie dopasowane zabiegi, które będą mogły przełożyć się na bardzo konkretną, jakościową pop...


  13 08 2018