Fotograf Łódź, fotografia okolicznościowa. - www.studioqla.pl

Fotograf Łódź, fotografia okolicznościowa.


Studio Qla fotograf łódź, jest indywidualnym projektem, przystępującym do tworzenia fotografii, elementów architektury oraz grafiki. Specjalizujemy się głównie w fotografii począwszy od artystycznej poprzez studyjną i plenerową a skończywszy na fotografii reporterskiej.

Realizujemy się również w grafice użytkowej ( okładki, plakaty, ulotki, wizytówki) jak i w architekturze wnętrz (projektowanie i aranżacja wnętrz). W skład szerokiego wachlarza usług Studia Qla wchodzą fotografie produktów, wszelkiego rodzaju, przeróżnych form i wielkości.

Fotografie korporacyjne pomocne w promocji firm poprawie ich wizerunku, prezentacji załogi jak i siedziby. Studio Qla zajmuje się, tworzy Logotypy czyli małe formy graficzne będących głównym identyfikatorem wizualnym firmy tzw. Logo firmy.

Każda poważna szanująca się firma powinna posiadać takie logo, unikalne które kojarzy się i identyfikuje się z daną firmą. Doświadczenie, pasja, umiejętności gwarantują zadowolenie ze współpracy na każdym jej etapie.

Cennik firmy jest bardzo atrakcyjny i mocno konkurencyjny przy zachowaniu najwyższej jakości usług. Z pełnym zakresem prac i czynności można zapoznać się na stronie internetowej firmy www.studioqla.plDodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Dekoracje ekranów akustycznych

  Fotograf Łódź, fotografia okolicznościowa. To, jaki poziom dźwięku ma dopuszczalne wartości w obrębie obszaru zabudowanego podczas montażu ekranów akustycznych oraz wiele innych cennych informacji odnajdziesz na stronie przedsiębiorstwa TULLA BUD. W dziale ekrany akustyczne dowiecie się np. o...


  28 01 2012
 • Wyposażenie sklepów- sas24.pl

  Fotograf Łódź, fotografia okolicznościowa. Od wielu lat nasza firma zajmuje się sprzedawanie towarów, które są stosowane przeznaczone do wyposażenia biur, sklepów czy też firm. Dzięki długoletniej działalności możemy zagwarantować nie tylko naprawdę godne uwagi ceny, ale również bogaty wybór ...


  02 09 2017
 • Tworzenie aplikacji - idego-group.com

  Fotograf Łódź, fotografia okolicznościowa. Odpowiadamy za tworzenie użytecznych stron internetowych, a także za programowanie zaawansowanych aplikacji wykorzystywanych w świecie dużego biznesu. Wspieramy projekty informatyczne dla branży medycznej, motoryzacyjnej i nie tylko. Udostępniamy Pań...


  15 07 2020