Firma Włodzimierz Rona - www.wlodzimierzrona.pl

Firma Włodzimierz Rona


Firma Włodzimierz Rona, mająca swoją siedzibę w województwie Kujawsko-Pomorskim, zasługuje na szczególną uwagę z racji swojej nadzwyczajnej mobilności. Przedsiębiorstwo, istniejące od ponad 10 lat na rynku, czerpie doświadczenie z wyzwań stawianych przez klientów. Wyróżnia się indywidualnym podejściem, nieszablonowym myśleniem, możliwością sprostania niestandardowym projektom, mobilnością i konkurencyjnością.

Firma specjalizuje się w sprzedaży i serwisie:
1. Taśm transportujących
2. Pasów napędowych
3. Kół zębatych
4. Prowadnic do przewodów
5. Uszczelek
6. Listw zgrzewająco tnących
7. Maszyn produkcyjnych
Korzystanie z usług Firmy Włodzimierz Rona gwarantuje najbardziej kompleksową i najszybszą usługę na rynku.Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Stalmont - Stal i konstrukcje stalowe

  Firma Włodzimierz Rona Firma STALMONT jest zakładem produkującym konstrukcje stalowe oraz prowadzącym sprzedaż hurtową wyrobów hutniczych. Oferta obejmuje rury, pręty, blachy, kształtowniki (kątowniki, ceowniki, dwuteowniki), hardox, weldox, wairparts. Oferujemy również ma...


  02 07 2009
 • Wózki widłowe używane

  Firma Włodzimierz Rona Strona internetowa firmy Lemarpol – Wózki przedstawia jej szczegółową ofertę dotyczącą wózków widłowych. W skład oferty wchodzą różnego rodzaju wózki widłowe: z napędem: benzynowym, gazowym, benzynowo-gazowym, diesel i elektrycznym. Część asortymentu...


  18 02 2011
 • Kątownik - Płaskownik - Polmet

  Firma Włodzimierz Rona Użytek stali. Stal to żelazo z dodatkiem węgla w stosunku od minimalnego procentu, w ilościach niemal praktycznie żadnych, do bliżej 2%. Zawartość C ma wielki wpływ na charakterystykę otrzymanego stopu.

  Wyróżnia się dwie największe grupy ...


  20 12 2016