Chmpolska.pl - serwis maszyn cnc - części do tokarek - www.chmpolska.pl

Chmpolska.pl - serwis maszyn cnc - części do tokarek


Jeżeli interesuje Państwa nabycie maszyn do obróbki metalu, to zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą funkcjonującej w branży od wielu lat firmy Centrala Handlu Maszynami Sp.z o.o., która usytuowana jest w Ząbkach. Oferujemy także bardzo solidne usługi serwisowe, zawierające każde urządzenia umieszczone w przygotowanej przez nas propozycji. Zapewniamy kontrahentom profesjonalną pomoc przy doborze urządzeń najlepiej dostosowanych do przedstawionych oczekiwań. W tym celu zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszymi pracownikami.Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Szorowarki

  Chmpolska.pl - serwis maszyn cnc - części do tokarek Firma Mawe posiada w ofercie szeroki wybór maszyn do utrzymania czystości, takich jak: myjki ciśnieniowe, odkurzacze przemysłowe, zamiatarki, szorowarki. Przedsiębiorstwo prowadzi własny serwis gwarancyjny. Oferta obejmuje zarówno urządzenia profesjo...


  16 09 2009
 • Armatura przemysłowa

  Chmpolska.pl - serwis maszyn cnc - części do tokarek Jako spółka COROL działamy na rynku już od ponad 20 lat i specjalizujemy się w doradztwie technicznym, a także w produkcji, sprzedaży, serwisie urządzeń technicznych. Nasza armatura przemysłowa sprawdza się m.in. w systemach kanalizacyjnych, instalac...


  23 03 2011
 • Rzgowski producent koszul

  Chmpolska.pl - serwis maszyn cnc - części do tokarek Ego-man to drogeria internetowa z ubraniami dla mężczyzn, a to opis witryny web jej działalności.
  Przedsiębiorstwo odzieżowe posiada bogatą kolekcję mody dla panów, w jej zakres wchodzą bluzki męskie, spodnie, koszulki, bluzy i kurtki.
  Eg...


  25 10 2013