Biuro rachunkowo - księgowe, rozliczenia podatku pit vat - www.buchalter.katowice.pl

Biuro rachunkowo - księgowe, rozliczenia podatku pit vat


Firma "BUCHALTER" istnieje od lat osiemdziesiątych i zajmuje się kompleksowo usługami księgowymi. Poniżej przedstawiamy najważniejsze profile naszej firmy:

- prowadzenie ksiąg handlowych i rachunkowych,
- prowadzenie ewidencji ryczałtowych,
- prowadzenia książki przychodów i rozchodów,
- obsługa firm w zakresie kadry płace,
- rejestracja działalności gospodarczej.

Firma "Buchalter" znajduję się w Katowicach przy ulicy Gliwickiej 204/7. Zapraszamy wszystkich od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16.Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Ewidencja czasu pracy

  Biuro rachunkowo - księgowe, rozliczenia podatku pit vat ELITE Protection Line jest firmą specjalizującą się w biometrycznych urządzeniach służących do Kontroli Czasu Pracy. W tym zakresie proponujemy:
  - terminale z czytnikiem linii papilarnych;
  - oprogramowania do wprowadzania danych o użytkown...


  06 05 2010
 • Lunar meble do biur

  Biuro rachunkowo - księgowe, rozliczenia podatku pit vat Przedstawiamy Państwu szeroką ofertę mebli do biur, gabinetów, hoteli, banków. Oferujemy także ekskluzywne meble gabinetowe w okleinach naturalnych importowanych z Hiszpanii, oraz systemy mebli pracowniczych i gabinetowych w melaminie. Kolekcja INTER...


  01 03 2011
 • Prognoza kursu dolara

  Biuro rachunkowo - księgowe, rozliczenia podatku pit vat Trudno w sieci trafić na prognozę dolara do złotego, a co dopiero mówić o prognozie szczegółowej. Na szczęście na naszej stronie internetowej uruchomiliśmy informację co może wpłynąć na obie waluty oraz kiedy i jakiego kursu należy oczekiwać by móc d...


  11 08 2016